Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az osztálytársamnak irtó...

Az osztálytársamnak irtó büdös a szája! Hogy vezethetném rá tapintatosan, hogy már nem bírok mellette lenni?

Figyelt kérdés
Amikor kezdődött a suli, nem különösebben éreztem... de mostanra már nem bírom elviselni, mert nagyon büdös a szája. Mellette ülök, jó barátom, de egyszerűen kénytelen vagyok kerülni a társaságát,undorodom tőle, ami miatt a kapcsolatunk is megromlott. Mindennap érzem, még akkor is ha nem hajolok oda hozzá, hanem csak szimplán mellette ülök. Mit tehetnék? Ezt így nem fogom bírni gimi végéig...

2013. febr. 12. 23:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
winterfresh
2013. febr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha barátok vagytok, ez nem okozhat gondot. Mi a munkatársaimmal nagyon lazák vagyunk egymással és minden további nélkül odavetettem neki a múltkor, hogy ne jöjjön közel, mert büdös a szája. Nem sértődős típus, egész délután kergetett és lehelte rám a bűzét bosszúból :D


Viccesen próbáld megjegyezni neki, hogy vehetne egy rágót magának :-)


31/N

2013. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Fiú létére nagyon sértődős. Ha céloznék is rá, vagy a szemébe mondanám rögtön megsértődne... Ezt meg nem szeretném, kellemetlen ez nekem...
2013. febr. 12. 23:15
 4/29 anonim ***** válasza:
Rágót kínáltál már neki? Amúgy pont a büdi szájúak nem szoktak kérni sose :D Amúgy nincs jó megoldás erre, esetleg próbáld őszintén megmondani neki.
2013. febr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
A rágótól még büdös marad.Fogászat,belgyógyászat,valami ilyesmi van a háttérbe!
2013. febr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Minden nap vigyél neki egy doboz tiktakkot.
2013. febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, barátok vagytok. Ha ez tényleg így van, nem kéne, hogy megsértődjön, a barátok azért vannak, hogy a ciki helyzetekre is felhívják a figyelmet. Ha kilóg a fika az orrából, akkor sem szólsz? Én mindig szólok, ebben semmi ciki nincs, inkább az a ciki, ha barátok között még ennyi sincs.


31/N

2013. febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
50%

ha te nem mered, akkor kérj meg egy másik osztálytársad rá.

biztosan nem csak ő az egyetlen barátod!

nálunk is volt egy ilyen, csak lány..

bár neki rosszak voltak a fogai, csúfolták is őt miatta rendesen, de hát az már az ő hibája, hogy egyáltalán nem ment el fogorvoshoz.


de azt nem értem.. ha valakinek már annyira büdös a szája, hogy kilométerekről érezni, akkor ő hogy nem érzi? vagy ízleli??? mert azt azért lehet érezni, hogy nem jó ízű a száj...

2013. febr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nagyon hiú... Amennyire ismerem rögtön megsértődne és még én jönnék ki szarul a helyzetből...
2013. febr. 12. 23:23
 10/29 anonim ***** válasza:
Ezen tik-tak, meg hasonló szrok csak rontanak, valszeg belgyógyászati problémája van,. ahogy írta valaki.
2013. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!