Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Side-Coast különbség?

Side-Coast különbség?

Figyelt kérdés
A Side és a Cost között mi a különbség? Azt értem, hogy a west coast a nyugati part az east coast a keleti part, de a side miben másabb a coast-nál? West Side, East Side. :)

2016. júl. 31. 04:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmivel ,csak más szóval nevezik meg. Semmi jelentősége nincs amúgy.

Van ugyebár West,East,Mideast,Southern...stb

De ma ennek nincs jelentősége. A '90-es évekbe sem volt. Makaveli (eddigi?) utolsó interjújában is azt mondta Snoop Dogg-al ,hogy ez az egész "East Vs. West"-es dolog csak egy hülye kitaláció a média részéről.

Amúgy Biggie (east) és Tupac (west) jóba voltak ,de sajnos valóban megromlott a kapcsolatuk.


Egyébként én hallgatok west és east side-iakat is ,szóval... :DD

2016. júl. 31. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. júl. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, 2pac életével és a West és East harccal tisztában vagyok, ebből indult ki a kérdésem is. :)
2016. aug. 5. 04:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Értem. ;)
2016. aug. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy a "coast" jelentése "part", a "side" jelentése pedig "oldal".. Magyarán: west side = nyugati oldal, west coast = nyugati part. Remélem, érthetően magyaráztam.
2016. aug. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok... Mellesleg mindegy, hogy melyik szót használod.. Bár meg merem kockáztatni, hogy a side megszokottabb (a használatuk viszont mindegy) :)
2016. aug. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2016. aug. 30. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!