Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Őszintén, a Tumblr-nek mi az...

Őszintén, a Tumblr-nek mi az értelme? Egyáltalán van értelme oda regisztrálni.

Figyelt kérdés
Pár napja regisztráltam és nem értem, egyrész mert angolul van, másrészt, mert semmi értelmét nem látom. Hogy kell regisztrálás után "beállítani" az oldalt és én nem akarok blogot csinálni, csak 1-2 embert akarok követni. Szóval full üres lesz, de valamit csak kell álltani rajta, nem? Valamilyen szinten tudok angolul, de azokat a szavakat, amik ott vannak, egyáltalán nem értem. Még akkor se ha beírom google fordítóba. 😂
2016. júl. 31. 10:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a második mondat végére kérdőjelet akartam írni. ☺
2016. júl. 31. 10:05
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem kötelező a használata, így ha nem találod értelmét, akkor ne használd. Én se teszem.
2016. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én használom, nagyon szeretem is, de egyetértek az előttem szólóval: ha te nem látod értelmét, ne használd. Kétlem, hogy bárki meg tudna győzni az értelméről, ha te nem látod.
2016. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem érted rendesen, akkor felesleges használni.

Én teljesen jól meg vagyok nélküle :) Néha nézegetek képeket, de azt lehet regisztrálás nélkül is. Teljesen feleslegesnek és értelmetlennek tartom az össze-vissza mindenhova regisztrálást.

2016. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos bennem van a hiba, de én meg azt nem értem, hogy minek regisztrál valaki egy olyan alkalmazásra, aminek semmi értelmét nem látja.
2016. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: miután regisztráltam, utánna jöttem rá, hogy semmi értelme nincs.
2016. júl. 31. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:

# 6/6 Időpont ma 13:51

Van az úgy! :-)

2016. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!