Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi értelme a Tumblr-nek?

Okoska:) kérdése:

Mi értelme a Tumblr-nek?

Figyelt kérdés

Valaki elmagyarázná a Tumblr lényegét, minden kis apróságot szeretnék tudni róla.

szeretnék Tumblr-t mert nagyon tetszik, de egyáltalán nem értek hozza:(

legyen olyan kedves valaki is magyarázza mar el köszönöm szépen:)



2014. szept. 6. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Szeretnél Tumblr-t, mert nagyon tetszik, de nem látod az értelmét? Érdekes egyén lehetsz te is.
2014. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

rosszul fogalmaztam meg.

mert tudom hogy a Tumblr egy olyan oldal ahol kifejezheted önmagad, az érzéseid.

viszont egyáltalán nem tudom hogy kezdjek neki.

igazad van rosszul tettem fel a kérdést.

2014. szept. 6. 14:15
 3/5 anonim válasza:
Szia:) Írj rám, én szívesen segítek neked.
2014. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
beregisztralsz, bekovetsz nehany blogot, ahonnan aztan reblogolhatsz kepeket, szovegeket, de akar sajatot is kitehetsz. en is csak kb. ket es fel hete kezdtem de ugyszolvan fuggo lettem, imadom csinalni es ha gondolod irhatsz :) megadom a blogom nevet, parat amik nekem is tetszenek :) szivesen segitek :)
2014. szept. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megoszthatsz hangulatodhoz illő képeket, kiírhatsz gondolatokat. Ha megváltozik a kedved, megváltozik a tumblr. A tumblr egy életérzés. Ezért más mindenkié :)
2014. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!