Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szakadt szét az ország...

Miért szakadt szét az ország két részre: Hosszú-szurkolók vs többiek-pártiak? (Olimpia)

Figyelt kérdés
Én személy szerint nagyon örülök Hosszú Katinka aranyainak, ezüstjének, emellett ugyanúgy tudok örvendezni Cseh Laci, Kenderesi vagy Kapás érmeinek. Viszont a fórumokon azt látom, hogy a két csoport "egymás sportolóit" szapulja, pocskondiázza. Mire jó ez?

2016. aug. 14. 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Magyarok vagyunk, minden lehetőséget megragadunk, hogy gyűlölködhessünk.
2016. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Semmire."Beteg" ország,"beteg" emberek.Mondták már páran,de igaz:a magyarok nem tudnak örülni.Akkor érzik jól magukat,ha kesereghetnek,vagy legalább egy kicsit "anyázhatnak".Úgy tűnik,tényleg van benne valami.
2016. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sokaknál a lényeg csak az, hogy ellent mondjanak a többségnek. Úgy hiszik, ezzel kiemelik magukat, és valahogy értelmesebbnek tűnnek, mint az átlag, pedig nem. Például ha egy Katinkás cikkre jön öt komment, ami gratulál neki, akkor törvényszerűen meg kell jelenjen egy barom, aki beírja, hogy Katinka szar, bezzeg a Cseh. Rásegítenek a megosztottságra még az év eleji botrányok is jelen esetben, így könnyebben szétszakad "az ország" (valójában csak a közvélemény azon unatkozó része, akiknek nincs jobb dolguk, mint a neten lógni és kommentálni a híreket).
2016. aug. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudni. Ez is olyan jelenseg amikor az orszag legalja a kanaperol tele pofaval uvoltozik hogy az a foci eb-n hogy "nyertunk", aztan masnap mindenkinek elmondja hogy megverte az xz csapatot. Szerintem amit Hosszu csinal az szegyen, de nem zavarnak a rajongoi sem.
2016. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a legalja mi? :D aki gyűlöli a focit, de szintén nem sportol ugyan mi a fenéért lenne különb?
2016. aug. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Mert hosszú katinka politikát csinált az olimpiai szereplésébő a korábbi nyavalygása miatt, de gratulálok neki mint sportoló, csak mint politikus inkább hanyagolhatná magát, rábízhatná a dolgot a szponzorára, edzőjére, szóvivőjére stb ő meg maradjon azon a téren amiben jó is: az úszásnál!
2016. aug. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyira utálom ezt a "magyarok vagyunk, egy pesszimista nép, semminek nem tudunk örülni" dumát. Akik folyton ezt hangoztatják azok pontosan ebbe a táborba tartoznak.


Én személy szerint sem a környezetemben sem online nem találkoztam olyanokkal akik egy magyar érmest fikáztak volna, nem tudom milyen fórumokon szoktál megfordulni, de minden bizonnyal egy szűk kisebbségről van szó, akiknek nagy a hangja.

2016. aug. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, sok sportfórumon megfordulok de én sem láttam pocskondiázókat. Egy országot képviselnek mind, nincs A meg B párt.
2016. aug. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem szakadt szét az ország.
2016. aug. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az elméleted szerint három részre szakadt az ország (a történelem ismétli önmagát?): amit írsz Hosszú szurkolók, amit írsz "többi úszó" szurkolók, és ott vagyunk mi, akik minden éremnek, minden sportoló szereplésének tudunk örülni.
2016. aug. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!