Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozzak velük?

Hogyan barátkozzak velük?

Figyelt kérdés

Van pár lány az osztályunkban akik sokat veszekednek és ha nem állok azok közé akiket kiközösítenek (most jogosan közösítik ki a másikat) akkor engem is elkezdenek piszkálni. Szóval most "átálltam" hozzájuk, de nem tudom hogyan barátkozzak velük..túl lányosak: ők a rózsaszín, világos, boldog, cuki dolgokat szeretik én pedig a fekete, sötét dolgokat. Nem szeretem azokat a nyálas énekeseket, színészeket akiket ők. Biztos jól el lehet velük lenni...csak ők teljesen más társaság, ahová én tartozom ott 1 ember volt, de elköltözött. Szerintetek?

13/L


2010. ápr. 19. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell másokhoz alkalmazkadni, nem mondom hogy egyáltalán ne, de sokkal jobb ha magadat adod. Őket így nevelték. Nem tehetnek róla. Mint ahogy te sem. (Nem rosszra gondolok) Nem kell azt csinálnod amit ők, olyan számokat hallgatnod, és olyan cukkokban járnod. Legyél önmagad, és ha nehezükre esik is, egyszer majd elfogadnak. És nemsokára gimibe mész, és ott biztosan más lesz :)
2010. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne azért barátkozz velük, mert félsz, hogy kiközösítenek. Az ilyen emberek nem érdemlik meg, hogy a barátjuk legyél. Akkor inkább maradj semleges én is mindig úgy csináltam :) Egyikkel se voltam rosszban. Magadat add. Ne másokhoz igazodj. Ha Te szereted a fekete cuccokat (nagyon helyes :D) akkor hordj olyanokat. Nem másnak kell megmondania, hogy hogyan viselkedj, öltözködj illetve hogy kikkel barátkozz. Gondolj bele ha már most ilyenek akkor milyenek lesznek két-három év múlva. Te is ilyen akarsz lenni?

16/l

2010. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok olyan lenni. Csak ha nem vagyok senkivel akkor is bäsztatnak :S állítólag az a csaj aki miatt van ez az egész visszamegy a régi sulijába :D szóval remélem h minden úgy lesz ahogy régen :D
2010. ápr. 19. 19:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok: Akkor meg ne foglalkozz velük és kész :)
2010. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!