Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ne barátkozzak velük?

Mit tegyek? Ne barátkozzak velük?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van két elég jó barátnőm. Mindent megbeszéltünk,szórakoztunk stb. De az utobbi 2 hétben nagyon megváltoztak. Ők ketten jól elvannak. Járnak egymáshoz meg ilyesmi. Engem nem hívnak, pedig nem tettem semmit amivel megbántottam volna őket. Nem tudom mit tegyek. Segítsetek lécives...
2011. okt. 14. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Valamiért nemkívánatos lettél, "ciki". Lehet, hogy nem is tehetsz róla, vagy valami rajtad kívül álló ok miatt, vagy valaki mondott rólad nekik valamit a hátad mögött.

Kérdezd meg mindkettőtől külön-külön, hogy miért szakították meg a barátságot. Ha mást mondanak, vagy csak össze-vissza beszélnek, akkor hagyd őket a fenébe. Ha valami félreértés, akkor tisztázhatjátok. Bár ők is megkérdezhettek volna...

2011. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Majd beszélek velük. :)
2011. okt. 14. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!