Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zalaegerszegiek! Valaki be...

Zalaegerszegiek! Valaki be tudná mutatni a várost?

Figyelt kérdés
Most költöztünk Zalaegerszegre.Szeretnék ismerősöket szerezni,és örülnék ha esetleg valaki bemutatná a várost:) 16 éves lány vagyok

2016. aug. 18. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a korodbeliek nem olvassák ezt most.Nem tudom a város melyik részén laksz,de a házatok környékén ha van játszótér vagy park sétálj el arra.Ott biztos találsz fiatalokat.
2016. aug. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A jóó öreg Zala :D merrefele költöztetek?:) Én csak voltam egerszegi :( nagyon szerettem. Ha kérdésed van írj, ismerősszerzésbe nem sokat tudok segíteni. Melyik suliba mész?:)

20/L

2016. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tizenöt éves, Zeg közelében lakó lány vagyok. Ha akarod, privátba elküldheted a fészbukod és bejelöllek :D
2016. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! :)

Írj nyugodtan privátot 20/f

2017. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!