Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bizonytalan vagyok! A jövőmmel...

Bizonytalan vagyok! A jövőmmel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni?

Figyelt kérdés

Nagyon álomszerűen hangzik, de mindig arról ábrándoztam,hogy sztárokkal fogok együtt dolgozni. Gimnáziumot fejezem, beszélek angolul, németül. Imádom a divatot, befejeztem egy divat-és modelliskolát is. Az énekeseket,dj-ket majdnem mind ismerem, és nem azért, mert ez ,,menő'', hanem, mert érdekel. Az iskolában egész végig jeles tanuló voltam/vagyok. Szeretnék hasonlítani Kylie Jennerre, akár Iszak Esztire, életstílus téren.

Mivel kéne foglalkoznom, mit ajánlotok?

(Helyesírási hibákért bocsi, gyorsan gépeltem.)



2016. aug. 29. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
prosti
2016. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem értek hozzá, de van a tv2-nek ilyen akadémiája, ahol riportereket képez, meg máshol is biztos, de amúgy nekem fogalmam sincs.
2016. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá a gondolathoz: dolgozni kellene... Menj el kőművesnek.
2016. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Terv szerint 1évet leszek az angol nagybácsimnál, aki szakács Jamie Olivernél. Másik nagybácsim Torontoban él.

Szóval vannak lehetőségek (ahogy mondod) ,,valahol dolgozni'', és nem kell kőművesnek lenni:)):):)

2016. aug. 29. 23:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Jónak lenni minden szakmában lehet, ha ott kiváló vagy (többet tudsz , mint a többiek).

Az egyes szakmáknak azonban eltérők a tulajdonságai. Az egyikben sok és nehéz fizikai munkát kell végezni, a másik monoton, a harmadik nagy szellemi erőfeszítést igényel. A szórakoztatóipar is elvárja, hogy az adott területen klasszis légy. De ott van néhány más követelmény is, és nem igen tűri az egyénieskedést (kivéve, ha ez valakinek nagyon sokat jövedelmez). A szórakoztatóipar a pénzre és csak arra hajt, más nem számít. Ezért bedarálhat, és csinálhat egy kiégett, senkinek se kellő, függő embert valakiből. Ott hatványozottan észnél kell lenni. Az a piszkos oldalát soha sem mutatja, csak ha már nem tudsz kiszállni belőle.

Hogy neked miféle stílus felel meg, te tudod eldönteni. Csak előtte nem árt tudni előnyeit és hátrányait.

2016. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!