Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem egy bizonytalan...

Terhes lettem egy bizonytalan kapcsolatban mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem a párom jártunk pàr évet, majd szakitottunk. Három hónapja kibékültünk. Mindig védekeztünk, de nem jött meg.Csináltam egy tesztet terhes vagyok. Mióta megtudtam, lehangolt vagyok, nem érzem magam felkészültnek erre. Mit tegyek, volt valakivel hasonló?
2016. jan. 6. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? El tudod tartani magatokat egyedul is? Egyaltalan szeretnel gyereket mostansag? A parod mit szol? Erre szerintem nem lehet felkeszulni.Nekunk tervezett volt de az elejen en is panikoltam..
2016. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
26 egyedül nem tudnám vállalni. A pàrom szeretné, de nem bízok benne, úgy mint régen.
2016. jan. 6. 18:05
 3/13 anonim ***** válasza:

akkor vagy

abortusz

vagy örökbeadod.


ha egyedül nem tudod vállalni, párodban nem bízol, akkor ezek maradnak.

ha vele maradsz akkor is vége lesz, mert instabil az egész

2016. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy érzem,hogy a korai a kapcsolatunkban a gyerek. A pàrom jól keres. A gyerekről gondoskodna, ha szakìtanànk. Bizonytalan vagyok. Egyszer akarom,egyszer nem. Ha végignézzem a teherbeesési gondokkal küszködő barátnőimet, ràjövök milyen nagy öröm egy gyerek. Csak nem tudom mi lesz velünk.
2016. jan. 6. 18:28
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

anyagi rész egy dolog.

de te a párodban nem bízol.

ha megszülöd akkor már biztos nem lesz akarod majd nálahagyni, ha szétmentek, mert ő el tudja tartani


de te tudod.

2016. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hat 26 evesen mar nehez ugy.azert kerdeztem hany eves vagy,nem tini.a parod is szeretne...sosincs garancia hogy egyuttmarad valaki.nalunk en szerettem volna inkabb baratom nem annyira..miota kiderult mindennel boldogabb figyelmesebb odaadobb stb.persze lehet forditva is.nehez dontes.bar nekem ennel nyomosabb ok kellene egy abortuszhoz de nem vagyunk egyformak nem ismerjuk a masik helyzetet...
2016. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
4 éve voltam együtt a párommal majd jött a tervezett gyerek amit ő szeretett volna inkább. 13 hetes terhes voltam mikor lelépett. Semmire nincs garancia. Gondold át ha egy kicsi kétség is van benned. Egyedül nagyon nehéz és semmi garancia h a pasid törődni fog veled és a gyerekkel ha otthagyna.
2016. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Én megtartanám.
2016. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

mi 2,5 év után szakítottunk (én akkor voltam 22, a párom 27) majd 1,5 év különlét után újra összejöttünk... az elején én is bizonytalan voltam ő rakott ki, így én több kaput is nyitva hagytam magamnak (nem csaltam meg de flörtölgettem). Akkor biztos nem vállaltam volna gyereket, de ha becsúszik, tuti összeszedem magam és megtartom.


De ehhez ismerni kellene a párod...az enyémről tudtam már akkor is hogy felelősségteljes és kitartana mellettem a gyerek élete miatt mert olyan az értékrendje...mellesleg ez 10 éve volt, azóta elvett, most 1,5 éves a gyerekünk és nagyon boldogok vagyunk

2016. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi szintén 2,5 évig voltam a párommal, majd szétmentünk. Volt kapcsolata mindkettőnknek, majd 2 év különlét után újra összehozott minket a sors. Nagyon óvatos voltam az elején, és nem éltem bele magam semmibe. 1,5 éve vagyunk újra együtt, teljesen más a mostani kapcsolatunk mint előtte volt. Megtörtént az eljegyzés és úton van a picur is akit már nagyon várunk. Az apuci nagyon boldog hogy jön a pindur, ő már nagyon szerette volna a picit :) beszéljétek át a dolgot, mert nem minden újból indult kapcsolat végződik kudarccal. Majd jelezz hogy hogyan döntöttél :) 18+3 hkm
2016. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!