Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Középiskolai évnyitóra megyünk...

Középiskolai évnyitóra megyünk tesómmal de nem nagyon füllik rá a fogunk. Még nem találkoztunk az osztálytársainkkal mert amikor a gólya tábor volt mi akkor még nyaraltunk. Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Ti mit csinálnátok ha nem szeretnétek igazán találkozni a leendő osztálytársaitokkal?

2016. aug. 31. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a tesód is megy veled, dupla szerencsés vagy. :D Sajnos elsőben még nem ajánlatos ellógni, azonban a következő években nyugodtan! :D Én sem mentem el soha. :D Pár osztályfőnökit kaptam, de sehol sem írták ahol számítana. :D
2016. aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jólvan köszönjük szépen! :)
2016. aug. 31. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszer úgyis találkoznotok kell az osztálytársaiddal. Minek halogatni?


Már azt is jól elcseszted, hogy gólyatáborba nem mentél. Már mindenki ismeri egymást, a többiek jókat ökörködtek, buliztak egymással, bizonyos szinten egy húron pendülnek.


Te emiatt eleve hátrányból indulsz, nehogy már erre még egy lapáttal rá akarjál tenni. Inkább azon legyél, hogy minél előbb összehaverkodj a többiekkel.

2016. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit sem vesztett. Rengeteg ideje lesz megismerni a többieket.
2016. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 4


Vesztett. A történet nem az elkövetkezendő rengeteg időről szól, hanem a vissza nem hozható elmúlt időről.

2016. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta sikeresen elvégeztük az iskolát. Jó és rossz élmények is születtek,de végül is jó volt. De vége...
2020. aug. 19. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!