Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyák! Ti hogy álltok a...

Gólyák! Ti hogy álltok a gólyaráborral?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval az van, hogy kerek egy hét és megyek gólyatáborva. Mit is mondhatnék, nem teljesen vagyok kibékülve vele..csak ugye "illik' elmenni, meg nem éppen szerencsés kibújni alóla. Na és ti? :)

15/F



2016. aug. 15. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15 évesen gólyatábor? :D
2016. aug. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
#1 Gimiben is szokott lenni. :)
2016. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A gimis golyatabor közel sem olyan, mint az egyetemi.:)

Általában 2-3 napos, de nem ott alvós, tehát hazamesz délután, aztán másnap reggel vissza a suliba, és onnan a programokra, legalábbis nálunk így volt. Az osztályfőnök szervezi, nem pialasrol szól, ismerkedtek, 1-2 játék,kviz, vetélkedő az osztályok között, de nálunk pl önkéntes alapon ment, tehát itt sem kell olyat csinálni, amit nem akarsz, de nem bevallalhatatlan feladatok vannak, szórakozás az egész, osztály karaoke, lehet kosarazni, ilyesmi, hétköznapi programok. Oszinten szólva még nem hallottam olyanról, hogy valaki nem volt a középsulis gólyatáborban, de akkor is lesznek barátaid valószínűleg, ha nem mész el, de teljes mértékben megéri, ingyenes, ismerkedsz, megismered a sulid.:)

2016. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%

A gimiseknek nem gólyatábor hanem verébtábor van.

Verébtábor: Középiskola

Gólyatábor: Egyetem/Főiskola


Most megyek egyetemre. A gimis verébtáborban nem voltam. Nem igazán vonzott. Már az első héten voltak olyanok akikkel megtaláltam a közös hangot, és valójában a verébtábor nem sokat jelent, még min. 4 évig összelesztek zárva, szóval úgyis kialakul a közösség.

Most gólyatáborba sem megyek. :D Azonan erre az indokom, hogy dolgozom. Túl korán komolyodtam meg, így máshogyan gondolkozom, mint a hasonló korúak. Nincs kedvem ügyességi feladatokat csinálni, sem bulizni. Nem az én világom ez.

Akivel meg megkell ismerkedjek, úgyis megfogok. :)

2016. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem mindegy, hogy hívják? Nálunk is gólyaavató volt gimiben... Kérdező egyébként ne tarts tőle, nem lesz semmi extra. Csapatépítő feladatok, ismerkedős játékok, jó poén szokott lenni. Szerintem nem érdemes kihagyni :)
2016. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért nem mindenhol hívják ugyanúgy. :) Nálunk szecskaavató volt.
2016. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
#5 Nem mindegy. Mivel ha külön kezeled, akkor jól elkülöníthető lesz, mindenki tudja elsőre, hogy mire gondolt a kérdező, és nem kattintanak rá egyetemisták ezerrel.
2016. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én hetedikben metem gimibe, nálunk is gólyatábornak hívták... ;)


Azt hiszem, egy vagy két éjszakás volt, egy kempingben voltunk, csapatépítő feladatokkal, stb. Az osztályfőnököm mindenkivel beszélgetett, külön odament mindenkihez egy pár szóra. Egyébként az osztályindulót, amit ott írtunk, még a szalagavatón is elénekeltük. (: Szerintem megéri elmenni, legalább az osztályodban nem ismeretlen emberek közé mész be. (:

2016. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk gimiben 5 napos volt a gólyatábor, jó messze a városunktól, de nagyon jó volt, mindenki ott alapozta meg a későbbi barátságait. Nem volt piálás, mindenki jól érezte magát, csapatokra osztottak minket, és feladatokat kaptunk, de ezen kívül rengeteg közösségi program volt. Szerintem érdemes elmenni, pedig én ki nem állhattam/állhatom a csapatversenyes feladatokat, de valahogy mégis jól sikerültek. :)

Idén már egyetemista gólyatáborba megyek, az már eléggé más lesz. :D

2016. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Igen a gimnáziumi lesz, Balatonlellén, tehát ottalvós (Újpesten van az iskola). 3 nap lesz, sátorban és házban is lehet aludni (én az épületben leszek). Tudtommal 20-an leszünk az osztályomban, 12-en drámások (közöttük jómagam is) a többiek médiások (de közben van még egy média osztály..). Amennyire nem várom, már annyira kíváncsi is vagyok már. Elég fura ez a kettős érzés. :)
2016. aug. 15. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!