Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ami a gólyatáborban történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ami a gólyatáborban történt az ott is marad? L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a pasimat már 2 éve együtt vagyunk de most a gólyatáborban esténként kicsit elszaladt velem a ló [meg úgy mindenki mással is]

Nem szeretném részletezni hogy miket csináltam és ma a pasim is azt mondta hogy ha történt olyan amiről inkább nem beszélnék akkor nem kell

Valahogy kicsit mégis lelkiismeret-furdalásom van a történtek miatt de mindenki azt mondja hogy ami a gólyatáborban történik az ott is marad sőt az egyetemi bulikon még sok ilyen lesz

Lehet hogy jobb lenne inkább szakítani vagy mit csináljak?



2016. aug. 27. 20:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Ami a gólyatáborban történt az ott is marad a szegénységi bizonyítványodban...
2016. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Az emberi hülyeség határtalan... Ha félrekefélsz teljesen mindegy mikor meg hol az megcsalás és nem szereted igazán a párod. Szóval tegyél neki egy szívességet és szakíts vele mert egy ilyen ribinél többet érdemel...
2016. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Noblesse Oblige ***** válasza:
87%

Nekem pont az a tapasztalatom, hogy ami a gólyatáborba történik, abból legendák lesznek! Szegény csaj, csak melltartóját dobta le fogadásból, és mire elkezdte az egyetemet, már a mende-mondák szerint végig ment rajta a fél tábor.

Szeretik a sztorikat színezni!

2016. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Ha előre tudod, hogy az egyetemi bulikon is ezt fogod eljátszani akkor minek van neked barátod?
2016. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindegy, hogy a hol csalod meg a párod?
2016. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

Ezt nem tudom, hogy ki mesélte be neked, de nem.... nem marad ott. Ne lepődj meg, ha még videó, vagy fénykép is készült volna a történetről.


Jah, jobb lenne a srácnak, ha inkább szakítanál vele.

2016. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%

A megcsalás az megcsalás bárhol történik.Nem szereted a barátodat ha a hűséged a körülményektől függ.

Ne alapozz azok véleményére akik szintén hűtlenek a párjukhoz.

2016. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%
Az, hogy végigment rajtad ott mindenki az ott marad igen, de a címed hogy ribi vagy az marad :) remélem tudtam segíteni. A párod sem semmi, hogy hagyja magát így megalázni
2016. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%

Szegény srác, sajnálom őt, inkább szakíts vele.

Elég gáz, hogy megcsalod, csak a buli kedvéért, és még gázabb, hogy már most tudod, hogy az egyetemi bulikon sem fogsz uralkodni magadon.


Inkább szakítasz a fiúval, akit elvileg szeretsz, csak azért hogy a bulikon összeszűrhesd majd a levet másokkal?


Szerintem lesznek, akik emlékezni fognak rá, hogy miket csináltál, és emlegetni is fogják...

2016. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
kedves válaszolók nem fog szakítani a pasijával... nem fogja a jót eldobni csak azért hogy kefélhessen szabadon. inkább megtartja és mellette szétkeféli más is.
2016. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!