Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak számomra furcsa egy...

Csak számomra furcsa egy ilyen ember? Vajon mit "gondolhat"?

Figyelt kérdés

A szomszédunkban egy nagyon kedves idős házaspár lakott, mindenki szerette őket, de sajnos pár éve mindketten meghaltak.

A fiuk ideköltözött, első dolga volt,hogy egy jó magas kőfalat húzott a ház köré, beláthatatlan fémkapu,üvegszilánkok betonozva a kerítés tetejére.

Olyan 30 év körüli lehet, szépen felújította a házat, már amennyit látni belőle.Mindenhol kamerák,riasztó.

Nagyon ritkán látjuk az embert, egy újfajta fekete BMW-je van, nagyon szép és feltűnő autó, néha kint áll a ház előtt, de estére mindig beáll.

Két kutyája van akiket rendszeresen sötétedés után sétáltat, soha nem köszön senkinek sem, illetve már biccent a fejével, de régen még azt sem.

Néha jön hozzá egy szintén újszerű fehér Mercédesz, az is mindig sötétedéskor.A sofőr soha nem száll ki, vagy beszélgetnek, vagy beül mellé, és rövid időn belül visszajönnek.

A férfi mint írtam, 30 év körüli, kigyúrt, mogorva tekintetű.

A napokban házibulit tartottunk, és egyszer csak láttuk,hogy az erkélyén áll, cigizik, és minket néz.Hangos volt a zene, így megkérdeztük,hogy zavarja e, amire mondta,hogy nem, nyugodtan vehetjük hangosabbra is, mosolygott, intett, és bement.

Meglepődtem rajta, tényleg kíváncsi vagyok,hogy miféle ember az ilyen?

A szülei azt mondták,hogy üzletember a munkáját tekintve, de keveset beszéltek róla.Van közösségi oldala, ott van kint róla egy kép, meg az autójáról, és ennyi.


Ezt a "sok" információt az évek alatt gyűjtöttem össze róla, és figyeltem meg.Felénk mindenki ismer mindenkit, és egyszerűen nekünk furcsa az ilyen.

A faluban senki nem ismeri.

A helyi boltba is bemegy néha, ott a pénztáros azt mondta,hogy figyelmes, tisztelettudó, köszönve jön, köszönve megy.

De csak a boltban, a pénztáros is mondta,hogy neki sem köszön vissza az utcán, és senki másnak sem.


2016. szept. 3. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Introvertált.
2016. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

22:25, egyáltalán nem látok benne semmi furcsát. Amilyen iszonyatos ütemben romlik a közbiztonság, nem csodálkozom rajta.

És megmondom néked az őszintét: Ha futná rá, akkor én kétszer ilyen brutális erődöt építenék magam köré, elektromos szögesdróttal, gépágyú tornyokkal, és csapdákkal mindenütt. Papíron már meg is terveztem, piskóta lett, hehehe :) Na oda még egy bolha se tudna bejutni.

2016. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha már fegyver, egyszer egy olyan táskát vett ki a kocsijából aminek a tokja egy puskára emlékeztetett, és méretében is akkora volt, de persze lehetett más is.

Tudom,hogy vannak zárkózott emberek, de azért ez -úgy gondolom-, még talán Pesten is furcsa lenne.

2016. szept. 3. 22:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen ember! A bunkó szomszédai állandóan azt sasolják, hogy mit csinál. Gondolom távcsövet is vettetek már, nehogy lemaradjatok valamiről. Utálom az ilyen parasztokat, mint ti.
2016. szept. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én meg az ilyen olvasni nem tudó hülyéket utálom, szóval abszolút kvittek vagyunk :)
2016. szept. 3. 23:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Mellényúltál kishaver, én már 3 évesen is tudtam olvasni, te még most sem tudsz.

Elhiszem, hogy fáj, amiért szembesítettelek a gyenge pontoddal. Egyébként faluhelyen mindenki ilyen paraszt, mint te, beleüti az orrát olyasmibe, amihez nincs az égvilágon semmi köze. De attól még, hogy mindenki ilyen arrafelé, ez nem egy elfogadható tulajdonság. Foglalkozz a magad dolgával.

2016. szept. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!