Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha rajzoltam valamit miert...

Ha rajzoltam valamit miert kerdeztek mindig az osztalytarsaim, hogy kinek lesz/ki ez?

Figyelt kérdés

Mintha az ember nem rajzolgathatna csak ugy magaban a sajat kedve szerint.. o.O Vagy teljesen semleges, kitalalt embereket.


Szerintem fura ilyet kerdezni.

(Bar meg mindig jobb, mint a "Hogy tudsz igy rajzolni?" amire sosem tudtam valaszolni...)



(Mar nincs lehetosegem megkerdezni oket, hogy miert ezt kerdeztek, meg hat amugy sem voltam/vagyok jo viszonyban veluk, szinte mindegyikuk utalt mert jo tanulo voltam meg nem akartam veluk baratkozni.. ami eleg hulye indok, vegulis miert baratkozna az ember olyannal akik allandoan beszologatnak neki meg minden lehetseges dolog miatt bantjak.)



2013. márc. 25. 02:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy kérdeztek valamit. Ez olyan, mint amikor szeretnél beszélgetést kezdeményezni valakivel, aki épp eszik, de semmi nem jut eszedbe, így azt kérdezed: "Eszel?" Hülye kérdés, csak úgy felteszed, jobb híján.

A "Kinek rajzolod?" "Ki ez?" "Hogy tudsz így rajzolni", esetleg a "Rajzolsz?" is ilyen kérdések. Csak annyit jelentenek, hogy az illető látja, hogy rajzolsz, és szeretne beszélgetni veled, de semmi sem jut eszébe, így jobb híján valami hasonló kérdést tesz fel.

2013. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!