Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a bajotok a 13 évesekkel?

Mi a bajotok a 13 évesekkel?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményekre. :)

2013. máj. 21. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
azon kívül hogy elk*rvultak semmi
2013. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a normálisakkal semmi. Csak itt, az oldalon azok vannak közülök többségben, akik azt hiszik, mindent megtehetnek, és a szülő már egy szemétláda, ha nem engedi, hogy elmenjenek hajnali 5ig bulizni, és azt hiszik, annyira érettek, és mindent tudnak, és mellé beképzeltek és neveletlenek is.

Való életben meg azokat a kis taknyokat utálom ezek közül, akik azt hiszik, vicces, ha utánamordibálnak az utcán, hogy hú de meg....nának (23 vagyok), meg akik fellöknek mindenkit, vagy ha kérünk tőlük valamit, jó, hogy el nem küldenek a fenébe.

2013. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Van egy pár osztálytársam akiknek az lenne a menő,ha idiótán viselkednék.De szerencsére nálunk a többség normális.És vannak barátaim is.:)

Viszont kíváncsi vagyok még több véleményre is,ha nem gond :)


13/F

2013. máj. 21. 19:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek 13 évesek a közvetlen környezetemben szerencsére de amit az utcákon meg itt látok szal összefoglalva az hogy:


-13 évesen tudják hogy b*zik, nylítan vállalják és pasijuk is van

-öngyik akarnak lenni minden kis sz@rságért

-pofátlan beképzelt elkényeztetett nyikhajok akiknek gőzük sincs hogy milyen ha valamit nem kapsz meg azonnal arról meg főleg nem hogy milyen ha valamiért meg kell dolgozni


kb ennyi.

2013. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Semmi,csak ne okozzatok nekünk galibát,de ezt más tini és felnőtt embernél is el lehet mondani.
2013. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rendben,azért van bennem annyi tisztelet :)
2013. máj. 21. 19:37
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Idióták, nem nevelik őket (tisztelet a kivételnek).
2013. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azokkal, akiket odaadóan nevelnek, van bennük tisztelet, és alázat, semmi.

No, de ezekkel az elkényeztetett kis taknyosokkal annál több. Folyton hisztiznek, azt hiszek, hogy megtehetnek bármit, övüké a világ, és semmit se kell ezért tenniük, mert az ölükbe pottyan minden. Szexelnek, isznak, dohányoznak... Ha engem kérdezel, egyre inkább torzul a világ, és ezért mindannyian felelősek vagyok. Manapság a szülök inkább anyagiakban biztosítják a gyerek "boldogságát", megveszik az új Iphone, notebook-ot, a legdivatosabb ruhát. A rohanó világunkban ez könnyebb megoldás, mint egy kis időt és törődést szánni a gyermekekre. Az az igazság, hogy a mai gyerekek kvázi egyedül vannak, a szülők szigora engedett, kevesebb a felügyelet, a tanárok nem nevelik őket, a média pedig agyat mos.

18/L

2013. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Már kb 12 éves korom óta használom a gyakorikérdéseket. Most 16 vagyok és a mai napig leszólnak sokszor a korom miatt, pedig nem írok ki idióta kérdéseket. Szerintem itt csak azt nem szólják le a kora miatt aki már elmúlt 20 éves.
2013. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tévedsz,mindenkit leszólnak ha másként gondolkodik mint ők maguk.
2013. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!