Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy nézne ki a szíved? (lenn...

Hogy nézne ki a szíved? (lenn bővebben)

Figyelt kérdés
láttam egy reklámot...azt hiszem valami margarint reklmáoz nem is az a lényeg, a megvalósítás. mindenki minden ember egy plüss szívet hordott magával az utcán mindenhol és ez mutatta az egészségi állapotukat. egy egészséges ember járkált a városban, teljesen rendben volt a szíve és találkozott egy öreggel akinek teljesen össze volt már aszalódva, egy épp dühösen telefonáló emberrel akinek szintén elég koszos ramaty állapotban volt, vagy pl. látott egy gyorsétteremben zabáló embert akinek teljesen szét volt szakadozva kifordulva a bélés a plüssszívből ott mellette az asztalon... ha kicsit belegondolsz neked hogy nézne ki, milyen állapotban lenne?
2010. ápr. 21. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyerekkorom óta van egy enyhe szívzörejem, ami csak bizonyos betegségek esetén erősödik fel. Semmi köze az életmódomhoz, amennyire tudok, és amennyire lehetőségeim engedik (autópálya mellett nőttem fel), egészségesen élek. Akkor valamit elszúrtak nálam, és nem jött rendbe teljesen. Szerintem úgy nézne ki, hogy van rajta egy kicsi rés, mint egy ajtó, amit egy erősebb fuvallat csapkod.
2010. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a gyulai kolbász, meg a kenyér is olyan hatással van a szívre, mint a gyorséttermi kaja, akkor az enyém is elég ramaty. :( :)
2010. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém egy szép piros, szabályos, rendesen dobogó szív (itthon rendben van minden), rajta kősziklákkal (két nagyon közeli barátnőmmel van baj, egyik rákos, a másik válás miatt depressziós). :(
2010. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát. ramatyul nézne ki:S egy kicsit aszalódott varratoknál csöppet foszló bolyhos szív.
2010. ápr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem csak az idegességtől lenne egy kicsit szottyadt :D

18/L

2010. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!