Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki tudja nekem megmondani...

Linnax kérdése:

Ki tudja nekem megmondani egészen bizonyosan: valóban nem csak előre megírt, betanult válaszokat adnak a Viasat 3 Észbontók című műsorában?

Figyelt kérdés
Vitáztunk, nem akarom elhinni, hogy az valóságos, igazi butaság, amit látok. Ennyire mégsem lehet .... hűűűha!

2016. szept. 20. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Egészen biztosan gondolom csak a műsor rendező brigádja, de ők meg úgyse vallanák be.

Viszont osztom a véleményed, egyszerűen nem lehet valóságos. Vagy legalábbis őszintén reménykedem benne, mert ha tényleg ilyen sok ember van aki ennyire hülye, akkor akár már be is jelenthetnénk, hogy 2016 - R.I.P. emberiség józan esze... :D

2016. szept. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Termeszetesen vannak ilyen emberek, sot sokkal butabbak is. De az amit ott latsz, nagyvaloszinuseggel elore megirt dolog, mar csak azert is, mert a valosagban nem fordulhatna elo h minden egyes valasz viccesre sikeredik... de persze a valosagban elofordul h ket ember odajon hozzam azzal h mikor mikor jon a busz mert az egyik olvasni nem tud, a masik meg a tablazatban nem ismeri ki magat... sajnos rengeteg ilyen van, eleg megnezni egy kulvarosi altalanosiskolaban a felhozatalt... szoval amit ott latsz az tok atlag, csak persze kiszinezik az "eszbontok" mondandojat hogy humorosabb legyen. Bocsi az ekezetekert!
2016. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Számomra az az igazi bizonyíték, hogy ki van írva a helyes válasz a nézőknek. Könnyű kiröhögni úgy másokat, hogyg mi megkapjuk a helyes választ a képernyő sarkában. lehet a nézők se olyan okosak...? Én azt is elhiszem, hogy lehet vicces minden válasz, hiszen igazűból nem vicces a szó klasszikus értelében, csak baromságot mondanak, és az mindig vicces, ah hallod a logikát is, ami oda vezet. Puszta léte miatt.
2016. szept. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most, hogy megnéztem a VV8 iskolahetét, kezdem mégis azt gondolni, hogy nem előre szerkesztett műsor.... :((
2016. nov. 16. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig csak az egyik beépített, a másik meg teljesen sötét. A beépített direkt félrevezeti a másikat, az meg elhiszi.
2019. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!