Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valami rosszat tettem, hogy...

Patricia918 kérdése:

Valami rosszat tettem, hogy nem hoznak haza?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én egy másik településre járok iskolába 7. osztályba, és az osztálytársaim is. Reggel 07:30-kor amikor ráér az apukám, elvisz minket az iskolába, hogy ne késsünk a busz miatt. Körülbelül 1 évben 80x tud elvinni minket.


Mivel én tanulói felügyeleten vagyok, (ez azt jelenti, hogy 15:45-kor megy a buszom, és nem tudok más valamivel hazajönni, bemegyek egy osztályba, és addig megírom a házi feladatom, mire jön a busz) 1 órán keresztül. Amikor végye van az óráinknak, az osztálytársamért eljön az apukája, és hazaviszi őket. Mindegyik osztáltársam aki egy településen lakik velem hazavisz, egyedül engem nem. Egy párbeszéd:

- Na, gyertek jön értem apa.

- Pakolok!

- Na akkor szia, holnap találkozunk!

Én meg csak állok, és nézem ahogy hazamennek, és letehetik a táskájukat, aztán kimehetnek játszani a kutyájukkal, elmehetnek biciklizni, meg ilyenek.


Én persze hazajövök a busszal, 16:15-re hazaérek, és megtanulom a másnapi leckét. Aztán fürdés, alvás. Nem is csinálok egész nap semmit, csak tanulok. De ha hazahoznának előtte játszhatnék, és utána tanulok.


Engem miért nem hoznak haza, amikor mi csomószor elvittük őket? Ha meg nem visszük el őket, még ők lennének megsértődve!


Ilyenkor sírni tudnék....már 2 hete ki sem léptem a szobámból a tanulás miatt, és nem is tudok lovagolni sem, kutyát sétáltatni sem, mert nincs rá időm...vagyis lenne, ha engem is hazahoznának.

Nagyon kérlek, adjatok rá logikusagyarázatot, miért nem hoznak haza!

Köszönöm! 😔😖😿💔


2016. szept. 22. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Mártír vagy, azért. Tudod amikor évi 80 alkalommal elviszitek őket, akkor hozzá lehetne tenni, hogy cserébe elvárjàtok ám, hogy hazafelé ők is gondoljanak rád. Délután ne csak állj ott és tátsd a szád, hanem kérdezd meg, hogy beférsz-e te is, ha már annyiszor fuvaroztátok az illetőt reggelenként. Ne a csodát várd, tegyél valamit magadért. 🎩🦄🍄🍉
2016. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

1. Mi az a mártír?

2. Az a baj, nem tudom hol vannak. Mindig csavarognak a suli körül, engem meg nem engednek ki, csak ha bejön értem valaki. Ez a story amit fent írtam, hogy bent vannak a folyosón és látom, hogy elmennek, a hét napjaiból 2x történik meg. Amúgy csavarognak.

De azért nagyon szépen köszönöm!

2016. szept. 22. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!