Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esküvőn voltunk párommal,...

Esküvőn voltunk párommal, hajnalba jöttünk haza, és egész "éjjel" rosszat álmodtam a babával kapcsolatban ez jelenthet bajt? Anyu szerint csak sokat ettem és ezért, de azért engem nyugtalanit! 14 hetes km

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Az álmok általában nem szó szerint azt jelentik, amit látunk. Inkább csak az aggódás és a sok kaja miatt lehetett, szerintem nincs más jelentése, nincs baj!
2009. aug. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Bugyuta kérdés! Eddig ha rosszabbat álmodtál az mindig bajt jelentett ? :'(
2009. aug. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Csak véletlen az összefüggés az esküvő, kései hazaút és rossz álom között. Ellenben a hetek múlásával egyre többet fogsz valószínűleg szülésről/gyerekről álmodni és lesznek közöttük jók/rosszak. A valóságtól teljesen függetlenül. Ez foglalkoztat, felületesebben alszol, ez csak ennyit jelent. Általános kismama-tünet, persze nem mindenki produkálja. Én igen, fiam 4 hós, minden OK.
2009. aug. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Az álmok nem jelentenek a jövőben semmit, csak azt tükrözik, ami éppen téged foglalkoztat. Ezek szerint aggódsz a baba miatt ébren, és a tudatalkattid álmodban ezt így dolgozta fel.


Nincs jelentősége, a babára semmi hatása nincs. Csak álmodtad. :-)

2009. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
A félelmeinket álmodjuk meg. Teljesen normális. Nekem is vannak ám néha olyan álmaim, hogy rendesen ijesztő...
2009. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

szerintem csak jol bezabaltal, kizokkentel a napi ritmusodbol es minden bizonnyal lelkiismeret furdalasod is van, mert egy kicsit elengedted magad (ez teljesen termeszetes, velem is elofordul!) es ezert almodtal rosszat. semmi para, jol van a babad! es te is jol teszed, ha neha mulatsz, megerdemled, mert utana egy darabig nem fogsz!

boldog babavarast! :-)))

2009. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Én is álmodtam már rosszat a babával kapcsolatban nem is egyszer! Nincs jelentősége, ne aggódj! :)
2009. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!