Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok Gandhi-, Einstein-,...

Tudnátok Gandhi-, Einstein-, Buddha-, Csernus-hoz hasonló embereket?

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Buddhához Lao-ce vagy Konfucius hasonlít leginkább

Einsteinhez mérhető zseni...hmm...Nikola Tesla esetleg.

Csernus meg egy sötét idióta, hozzá Pákó, Narkós András és Kelemen Anna dukál

2016. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csernusféleképpen élem az életem és tök jó xD
2016. szept. 28. 17:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elárulod hogy mégis milyen szempont alapján sikerült összeegyeztetned őket, akkor talán. De Einsteinben és Buddhában se nagyon vagy közös, Csernus meg aztán végképp hogy került ebbe a felsorolásba? :D
2016. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ilyen bölcs emberekre gondolok :D
2016. szept. 28. 18:16
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Tesla és Einstein összehasonlíthatatlan, Tesla javára.
2016. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Andizsuzsi ***** válasza:

"Csernusféleképpen élem az életem"


Mit tudsz te Csernus életéről?

2016. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 homo ludensz ***** válasza:

Buddha és Csernus????

Gandhi és Csernus??,,

Egyáltalán hogy jön a képbe Csernus mikor az ő szakterületén is tucatszám vannak jobbak csak azok nem a TV. képernyője előtt alakítják a fontos,tudós embert.

Ő kb. annyit tette le az asztalra mint a Főzzünk gyorsan finomat Laci bácsija,s akkor még finoman fejtettem ki.

2016. szept. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De magyarbol csak ő jutott eszembe xD, és szerintem ő a legjobb xd
2016. szept. 29. 14:55
 9/12 anonim ***** válasza:

(Én vagyok a "Tesla javára" hozzászóló.)


Csernus a legjobb?? Miért, hány pszichológusról / -tól illetőleg pszichiáterről / -től olvastál eddig?


Feldmártól több könyvet is olvastam, magasan übereli Csernust, ha már pszichiáterek / pszichológusok...


Egyébként nem sokat tudok Csernusról, csak amit a médiából lehet tudni róla, meg pár írásába beleolvastam. De azt tartom, hogy kellően erős alap szinten kell ismerni azt, akit / amit megítélünk, ha meg olyan összehasonlítást eszközlünk, hogy ki (és milyen szempontból) lehet a legjobbak közé tartozó pl egy sok milliós országban (mint Magyaro.), ahhoz meg kellően nagy számú, ilyen beállítottságú embert kéne összevetni, és mindegyiket egyenként minimum erős alap szinten megismerve...


Te ennyire képbe vagy pszichológusokról, kérdező...? Mert én ennyire nem. Össze tudom hasonlítani nagyjából, Feldmárt és Csernust, róluk tudok annyit talán. De országos szinten nem tudnék összehasonlítást tenni, még megközelítőleg se, mert ennyire nem vagyok képben.


(Egyébként véleményeket is meg lehet hallgatni, de avval jobb csínján bánni. Puzsér pl volt már Csernusnál magánrendelésen, ezt maga Puzsér jelentette ki, és hozzátette, hogy szerinte Csernus lehet h jó addiktológus, de más téren a tapasztalata szerint pocsék és lekezelő "pszichiáter". Aztán ki tudja, mennyire reális ez, és hát ő neki is épp csak benyomása van Csernusról, de neki legalább "testközelből".)

2016. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyapám szerint egy beképzelt álat, apám szerint nem normális, úgyhogy tuti jó xD
2016. szept. 30. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!