Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol olvashatok cionista...

Hol olvashatok cionista tanításokat?

Figyelt kérdés

Hanganyag érdekelne mert igazából utálok olvasni. Rabbik beszéde, hangoskönyvek, akár szélsőséges anyagok is érdekelnek, mint a germánoknál a fajelmélet, stb. (állj! nem állítom vele szembe a cionizmust) izraelita zsidók világszemlélete, igények.


Kerestem, angolul, de csak keveset találtam, ti talán tudtok pár kulcsszavat vagy esetleg könyvcímet. Angolul, Magyarul ha kérhetem. Azt is írjátok le hogy kb. mennyi ilyen anyag van a neten kb. ? Tágabb téma a cionizmus, mint amit egy-2 könyvben meg lehet fogalmazni?


2016. okt. 7. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Herzl Tivadar nevére keress rá a youtubon ott biztos van róla valami , egyébként , Itt van magyarul a könyve : [link] (Ugye ő volt aki megálmodta a zsidó államot )
2016. okt. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló írta. Olvass sokat Herzlről....

De előtte ajánlom figyelmedbe az alábbi könyveket.:


Kiss Sándor - Zsidókórság

Henry Ford - A nemzetközi zsidó

Luzsénszky Alfonz - Talmud (fordítás)

Újszövetség, János evangéliuma

Prohászka Ottokár - Sion hegyén

Cion bölcseinek jegyzőkönyvei.

2016. okt. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!