Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el, hogy nekem...

Hogyan mondjam el, hogy nekem ez így nem megy és nem tudok járni egy bizonyos foglalkozásra? Többi lent!

Figyelt kérdés
Járok egy úgynevezett "musical" szakkörre a suliba. Táncolunk-éneklünk stb. De a lényleg, hogy már 2 éve járok. Most 8.os vagyok de nemtudok járni, mert rengeteget kell tanulnom és kéthetente (van, hogy egyhetente) pszihologushoz kell járnom egyéb okok miatt. Szóltam a pszihologusomnak, hogy rakjuk át, persze csak ha lehet, másik időpontra a foglalkozást de neki nem jó. Egyenlőre egy musicalen vettem részt. A mostani héten sem tudok menni. Mindig szólok a tanárnőnek aki vezeti a szakkört ha nemtudok mennk, persze megérti, de elég feleslegesnek tudatom, hogy 3próbán veszek részt egy egész színdarab megrendezésében. Nemtudom mit mondjak vagy hogyan mondjam el, hogy ez így nem fog működni. Ha tudtok tanácsokat adni az most nagyon jól jönne. (Negatív, és "jaj tudsz járni ne aggódj" kommentek kimeljenek koszonom)

2016. okt. 12. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
ne húzd halaszd, hanem radikális megoldással közöld a szakkörbe, hogy többet nem mész! és tényleg onnantól teljesen kerüld őket!
2016. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem mond el neki is amit ide leírtál,biztosan ezt is megérti,vagy az is lehet hogy javasol majd valamit. :)
2016. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!