Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért olyan ellenszenvesek az...

Mért olyan ellenszenvesek az emberek a gazdagokkal?

Figyelt kérdés
nem egy szegény családi körülmények között élek, ez mért van kihatással a többiekre? lehet azt hiszik rólam h beképzelt vagyok? pedig én egyáltalán nem szeretek embereket megismerni és nem nézem azt h kinek milyen a családi körülménye. meg mindenkinek első látásra h*lye kis pi***nak tartanak. mit tegyek h ne legyen így?
2010. ápr. 26. 18:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
..nak tart* Bocsi :$
2010. ápr. 26. 18:36
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
nem tudom, de szeretném átérezni a problémádat ;) :D
2010. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

hát ezt én is szeretném átérezni.:D

engem csak idegesít sokszor, hogy a k...va életbe ezek mennyit tudnak vásárolni.. én meg azon gondolkodom megvegyem e még ezt a kiló húst.:(


örülj neki, és reméld, hogy ez így marad.

mert régen, jó pár évvel ezelőtt én is többet megengedhettem magamnak mint az átlag.

2010. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert jóval nagyobb előnnyel indul az aki gazdag családban születik
2010. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

elhiszem és nagyon remélem h így marad. :)

de mit tegyek ? és honnan tudjam azt h valaki nem csak kiakar használni?

2010. ápr. 26. 18:45
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

hát a legkönnyebben úgy veszed észre, hogy nem akar rajtad élősködni.:)

nem akarja mindig hogy meghívd valahová, hogy te fizess valami kiruccanást, azért mert te megteheted.

ha jól veszem ki a szavaidból, akkor lány vagy.

akkor meg végképp ne te költs pénzt a pasira. pláne ne az első pár alkalommal, és utána se ess túlzásokba.

pl. mond neked egy pár kedves szót, te meg veszel neki ezt azt. és még el is fogadja. hát ez a kihasználás.

2010. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert sokan csak beleszületnek, mások meg tisztességtelen úton szedik meg magukat és ezek sokszor felvágósak, lekezelők. Az egy másik dolog, hogy előnnyel indulnak, ahogy egy előttem válaszoló is írta.
2010. ápr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Melyik megyében laksz?

és hány éves :)

22/f

2010. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Bács-Kiskun megye :)

kor nem számít :P

2010. ápr. 26. 19:15
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

Csodálkozom, hogy még senki nem jött elő az irigység témával :P pedig az nagy divat manapság a fórumokon :D

Amúgy lényegében 19.03-nál van a pont. Az emberek nem bírják az esélyegyenlőtlenséget... és visszavágnak... mondván neked mindenben jobb és könnyebb... és emiatt neked is legyen már valamiben szívás... viszont ezt nem tudják máshogy megvalósítani, csak az ellenszenvükkel. Én sem bírom a gazdagokat. Lehet, hogy van köztük normális, de engem nem nagyon érdekelnek. Nem hiszem, hogy valaha is meg tudnám beszélni velük a problémáimat, nekik csak álproblémáik vannak, amik egy olyan ember számára, akinek mindent a maga erejéből kell/kellett elérnie nevetségesek.

2010. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!