Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 20 éves fiu vagyok és szerinte...

20 éves fiu vagyok és szerintetek gáz hogy children of distance, spike, des, sancy mc soon es hozzajuk hasonlo zenéket hallgatok mást nem nagyon tudok hallgatni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 17:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Első sorban lányoktól kérdem
2016. okt. 24. 17:52
 2/5 anonim ***** válasza:
nem gáz, mindenkinek megvan a maga ízlése. sok embert ismerek, aki szereti ezeket.
2016. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Nem az a ciki, hogy mit hallgatsz, hanem az, hogy "mást nem nagyon tudsz hallgatni".

Nyitottnak kell lenni annyira, hogy azokban a dolgokban is meg tudd találni az értéket, ami nem az első számú kedvenced.


Akinek a zenei ízlése be van tokosodva, az az élet más területén is be van tokosodva, és te ehhez még túl fiatal vagy. A serdülőkorral járó rajongói fanatizmusból pedig meg már kinőttél. Vagy talán mégsem? :)

2016. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem rajongok értük csak a szöveg miatt hallgstom mert szar az élet
2016. okt. 24. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Az bizony pech, mert ezekben csak klisék vannak. Tehát akkor menekülsz a valóság elől, és ez már tényleg gond!
2016. okt. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!