Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok. Mikor érzem...

15 hetes vagyok. Mikor érzem elöször mozogni a babámat? És milyen érzes lesz? Mit fogok észlelni? Miért jo ilyenkor zenet hallgatni? Az igaz hogy amiket most hallgatok fölismeri a babám ha megszületik es megnyugszik töle?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 16 hetes koromtól éreztem folyamatosan-de ez mindenkinél más és más.Van aki csak 20.hét után.Nekem olyan érzés volt,mintha buborék szállt volna fel a hasamban.A zenés dolgot nem tudom mennyire igaz,de én is hallgatok vele pl. babazenéket,hátha bejön!

34.hetes kismama

2008. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én a 15. héten éreztem először mozogni. Nem lehet összetéveszteni bélmozgással, azt tudni fogod, hogy a babád. Olyan, mintha bökdösnének belülről. Zenét mi is sokat hallgattunk, most is úgy szeret elaludni, ha szól a babazene. De hallgathatsz mást is, amit te szeretsz, a lényeg hogy zene legyen, így jó lesz a ritmusérzéke. Mi 3 hónaposak vagyunk, nemsokára gitározok is majd neki, hátha zenész lesz.
2008. dec. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!remelem hamarosan én is érezni fogom!!!Nagyon varom!!!Zenet én is hallgatok még most vegyest de hamarosan megprobalok 2 cd össze állitani.Egyet amint reikis,lassu,népzene van es egy masikat ami inkabb az en izlésem aztán meglatjuk melyik tetszik neki jobban!!!!!
2008. dec. 11. 10:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első terhességed, egy kicsit később úgy 16-20.hetes korodban,én a második babámat várom és már 12.hét után éreztem a kis totoszka-motoszkálást,ami vagy olyan,mintha valaki belülről finoman csikizne,vagy pedig mintha apró kicsi buborékok pattannának szét a hasadban,ez később erősödik.
2008. dec. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességnél általában 16-22 hetes kor között. Azt nem tudom, hogy felismeri-e a zenéket, de amikor az első babánkat vártuk, elég sok koncerten megfordultunk, és mikor már kibújt a pociból, akkor is kifejezetten élvezte a zenét, simán szólt a hifi mialatt ő aludt, egyáltalán nem zavarta a zene.
2008. dec. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is 15 hetes vagyok, már nagyon várom hogy érezzem őt, én énekelni szoktam neki, most főleg karácsonyi dalokat:))tegnap este lefekvés után egésszen lenn éreztem egy határozott bökést, de a párom szerint tuti nem a baba volt, mert még ahhoz pici, pedig sose éreztem még ilyesmit..
2008. dec. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!