Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon kéne...

Mit csináljak? Nagyon kéne segítség! Bővebben lent!

Figyelt kérdés

A suliban rámszállt pár tanár, köztük az ofőm is.. A történet a következő: A suliban jó tanuló vagyok, ötös magatartással. A suliról mondjuk tudni kell, hogy eléggé military stílusú, finoman szólva is szigorú. És volt egy házim, ami nem volt kész (matek) és nagyon le tudnak szidni, mondják hogy züllesz meg hasonlók.

Na és akkor, mint minden gyerek ilyenkor, keres egy helyet, ahol gyorsan lemasolja. Én is így tettem. Ezzel semmi gond nincs, csak az alattam járó lányok úgy akarnak bevágódni a tanároknal, hogy ezeknek a diákoknak felirjak a nevét, és rohannak árulkodni. Velem is ez történt, sajnos, engem is észrevettek és felirtak maguknak.(A pofám leszakad :P)

A tanárok közül néhány pedig ugy kezel, mintha embert öltem volna..Nem szállnak le rólam..Mit csináljak?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. okt. 24. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kell szokni. Ahogy mondják: vagy megszoksz, vagy megszöksz.
2016. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jon az oszi szunet, utana visszamesz es mashogy viselkedsz mint aki megvaltozott, visszahuzodsz es egybol talalnak mas celpontot.
2016. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon hasznos válasz ment a zöld kéz. Csak hát nem olyan egyszerű megszokni:/. De próbálkozom köszönöm :)
2016. okt. 24. 18:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! Köszönöm ez is hasznos tanács. Zöld kéz. Megpróbálom, hátha bejön. Köszönöm szépen! :))
2016. okt. 24. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezd el a lányokról azt terjeszteni hogy hazudnak ebben. Hiszen rajtuk kívül más nem látta, igaz?
2016. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!