Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezt tényleg Einstein mondta?...

Ezt tényleg Einstein mondta? Egyetlen felfedezésem sem született racionális gondolkodás során.

Figyelt kérdés

2016. okt. 28. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Neki tulajdonítják, igen. De ha ezt a mondatot beírod Google-ba, akkor 1 másodperc alatt megbizonyosodhattál volna róla.
2016. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mojjo ***** válasza:
65%

Nem, szinte bizonyos, hogy Einstein ilyet soha nem mondott:

[link]


Valakik, valamiért szimplán a szájába hazudták ezt marhaságot.

2016. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2


Milyen megbízható oldal...

2016. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mojjo ***** válasza:
@3: egyetlen más bejegyzését sem olvastam, így ezt nem tudom. Annyi bizonyos, hogy Einstein max akkor mondott volna ekkora hülyeséget, ha valakik jól begombáztatják... Ha ez nem történt meg, akkor kizárt, hogy a kérdésben feltett mondat valaha is elhagyta Einstein száját.
2016. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Az is szajaba dott mondas hogy "Isten nem kockajatekos." ?


kerdezo ilyent valoszinuleg nem mondott mivel racionalisan (eszszeruen) is felehet fedezni sokmindent, de ahoz hogy nagy dolgokat feddezz fel szukseges az "eszszrrutlenseg" is

vagyis olyan gondolat ami nem tunik logikusnak az eddigi ismereteid alapjan

2016. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mojjo ***** válasza:
75%
@5: az, amennyire tudom, nem az.
2016. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!