Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik várost ajánlanátok...

Melyik várost ajánlanátok Angliában az alábbiak közül? Guilford, Bournemouth, Crawley vagy Chatham - Gillingham környéke?

Figyelt kérdés
Tervezem a kivándorlást Angliába, de Londont valamiért szeretném most elhanyagolni. A megadott településeket néztem ki, mert elvileg ott olcsóbb az élet, bár a munka is kevesebb. A lényeg, hogy várom a tapasztalatokat és előre is köszönöm.

2016. nov. 2. 07:23
 1/4 goaus ***** válasza:
Bournemoutht tudom mert ott éltem 2 évet. Nagyon népszerű város, az angolok kedvenc hazai nyaralóhelye. Szép a tengerpartja, rengeteg lány meg legénybúcsú van, kissé zajos néhány része, amugy teljesen élhető, de Oxford után a második legdrágább a vidékiek közül. A melok nagy része minimálbéres, még szakmával sincs jó fizu mert rengetegen jöttek ide bevándorlók is. Én ha még egyszer jönnék, kissé északabbra mennék, manchesterig bezárólag. Jó hely volt Abingdon, Newbury, Basingstoke is, igaz, ezek se az olcsóbbak. A legolcsóbb az északi városok, és Birmingham környéke, bár az nem a legjobb.
2016. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És mit gondolsz a többi tengerparti városról? Portsmouth, Worthing, Brighton, Eastbourne?
2016. nov. 2. 20:05
 3/4 goaus ***** válasza:
Portsmouth nagyon jó, a többit nem ismerem sajnos, de Brightonról sokat hallottam, képben is volt. Túl közel van Londonhoz, másba nem tudtam belekötni.:) De fontos, Portsmouthnak nincs szép tengerpartja, inkább kikötő, Brighton szép tengerpart, majdnem mint Bournemouth.
2016. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
egy barátom augusztusban költözött Crawleybe, 11 év newcastle-i élet után. azt mondja, szar...nagyon hiányzik neki Newcastle.
2017. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!