Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik a legkozelebbi repter...

Melyik a legkozelebbi repter Bournemouth-hoz?

Figyelt kérdés
Hogyan jutok el oda Becsbol vagy Budapestrol? Melyik ceget ajanlanatok nekem, hogy a legolcsobban kijojjek?Ill. melyik a legkozelebbi repter Bournemouth-hoz?Esetleg linket nagyon megkoszonnek!Szep napot!

2012. ápr. 13. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Bournemouthhoz legközelebb a bournemouthi reptér van.

[link]

Ide viszont nem igazán repülnek gépek innen tőlünk. Talán Wroclaw az a legközelebbi város ahonnan közvetlen járat van Bournemouthba.

[link]

Bournemouth nincs annyira messze Londontól. Keress egy olcsó fapados járatot Londonba, onnan pedig menj vonattal (busszal, stoppal, gyalog, stb stb).

2012. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom!Akkor azert nem talaltam direkt-jaratot oda!
2012. ápr. 13. 15:25
 3/6 Norbi890 válasza:

Jelenpillanatban Bournemouthba vagyok. Én úgy jöttem hogy Londonba a Heathrow Terminal 3 szált le a gépem és 5perc sétára van a National Express busz főpályaudvara, és közvetlen buszjárat van Bournemouthba kb 2óra30perc.

De úgy tudom hogy van közvetlen járat a Gatwickről is de azt nem tudom pontosan.

2012. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Norbi890 válasza:
Ez a legegyszerűbb mód eljutni ide. A busz nagyon jó, wc től kezdve minden van rajta
2012. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! En most foglaltam le a vonatjegyemet! Olcsobban kijottem igy :)
2012. ápr. 14. 23:13
 6/6 Norbi890 válasza:

Hogy fogsz jönni vonattal? Mert én is néztem de 1 vagy több átszálás volt 35font lett volna, az egyik út az wokingi átszálás a másik meg be Londonba utána meg Readingbe kellet volna, mondjuk nekem csak a Heathrow jöhetett szóba mint repülőtér.

Ha megkérdezhetem mit csinálsz majd itt Bournemouthba?

2012. ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!