Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mormonok, akik ide járnak;...

Mormonok, akik ide járnak; mit lehet azért tenni, hogy Magyarországon lefényképezze a mormon egyház a Dunakanyar Pest megyei polgári anyakönyveit?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy segíteni tudnék a fényképezésben.


Nekem nagyon szükségem lenne az ottani falvak polgári anyakönyveire, de valamiért még nem csinálták meg. Csak 3 régi Hont megyei van, a mai határ mellől.


Gyönyörű vidék, vendégszerető emberek, szerintem szívesen várnák a fényképező csoportokat mindenütt!


Kis falvak, egy-egy helység egy-két nap alatt kész is lenne.


Verőcétől Perőcsényig, Szobtól Diósjenőig néhány hét alatt meglenne.


Helyszínen nem tudok segíteni, de amennyit kérnek, annyit indexelnék érte! Már eddig is rengeteget indexeltem, hálából a sok adatért, amit az eddig feldolgozott helységek adataiból kaptam.


Biztos, hogy másoknak is jó lenne, nem hiszem, hogy egyedül lennék.



#családfakutatás #mormon #Pest megye #Dunakanyar #polgári anyakönyvek fényképezése
2016. nov. 15. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

tényleg hiányzik Pest megye a family-searchről.. lehet, hogy nem engedték be őket? mindenesetre azt is el kellene érni, hogy fotók láthatóak legyenek, mint mindenhol máshol a világon, csak a mai M.o. területén nem láthatóak. Sok adat van ott, ami miatt baj, hogy csak a kiírt látható.

És te nem tudnád a neked szükséges oldalakat fényképezni?

2016. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem láthatók Észak-Amerikában sem.


Már hogy tudnám lefotózni? Nem is vagyok biztos benne, hogy szabad-e a levéltárakban egy-egy fotónál többet csinálni.

2016. nov. 15. 21:54
 3/5 A kérdező kommentje:

Már visszafelé jövök az oldalágakkal, és ahogy látom, lennének falvak, ahol lehet, hogy minden oldalon lenne rokon, talán még többszörösen is.


Református népek, összetartó magyarok...

2016. nov. 15. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:

ilyen is van, segítik egymást:

[link]

2016. nov. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ismerem.

Kaptam is segítséget már, de nincs pofám csak kérni, én meg hiába próbáltam adni, nem tudtam.


Náluk sincs több, mint a mormonoknál, sajnos.

2016. nov. 16. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!