Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki tudok-e költözni Amerikába,...

Ki tudok-e költözni Amerikába, ha kezességet vállalnak értem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerintetek ki tudok-e költözni Amerikába és dolgozni, ha az unokatestvérem, aki amerikai (ott is született), kezességet vállal értem!? A nyelvet anyanyelvi szinten beszélem, és az anyagiak sem okoznak gondot..
2016. nov. 17. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik országba?
2016. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem, nem tudsz


kikoltozni az USAba csak ugy lehet, hogy van pl. tanulovizumod, munkavizumod vagy zoldkartyad


ha anyanyelvi szinten vagod az angolt, akkor inkabb az uscis.gov oldalt bongeszd, ott leirjak pontosan, reszletesen milyen vizumok vannak, hogyan lehet kervenyezni oket es mennyibe kerul a kerelem


unokatestvered nem kozvetlen rokon, ezert o nem tud neked "green card thru family" intezni


jobban jarsz, ha szerez neked egy allampolgart aki hazassagra lep veled es hazassagon keresztul kb. 1 ev alatt megvan a zolded!

2016. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Kaliforniába!

2. válaszoló: Én is gondoltam a kamu házasságra, az a legegyszerűbb, de az kockázatos, viszont ha sikerült akkor persze az már akkor egyenes út az állampolgárság felé.. Szerinted azt érdemes lenne bevállalni? Amúgy szigorúan ellenőrzik, tehát ha sikerül a házasság, akkor két évre kapom meg és le is ellenőrzik, hogy együtt vagyunk-e még, utána megkapom 5 évre :)

2016. nov. 18. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen ország nem létezik. Nem tudom miről beszélsz.
2016. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!