Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek milyen benyomása van a...

Kinek milyen benyomása van a pécsi közbiztonságról?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is szívesen veszek. Érdekelnének a közismertebb bajkeverők vagy problémás emberek akik közterületen előfordulnak.

2016. nov. 24. 13:42
 1/3 anonim válasza:
Egyre több helyen van már kamera, amik valóban felszereltek (ott dolgozik egyik ismerősöm, sőt sokan), de azért szerintem vannak érdekes dolgok. Nemrég a Tettye környékén elkezdtek csuklyás, maszkos emberek ijesztegetni (újabb Amerikából átvett hülyeség). Meszes és Fehérhegy az egyetlen hely, no meg persze a Hősök tere, ahol nem szívesen sétálnak sötétedés után arra még a férfiak se... Uránváros már teljesen védett, és Kertváros is felfejlesztette magát. A belváros meg természetesen biztonságos. A 400 ágyas környéke, a Szigeti városrész számomra a legbiztonságosabb, ha a bűncselekmények számát nézzük. Talán még a Ledina környéke lidérces este. Tehát a délkeleti városrészt nem ajánlom esti sétára.
2016. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Üdv, nem tudom, hogy még aktuális e a kérdés. Nem Pécsi lakos, vagyok, csupán néhány napra apámat mentem meglátogatni December elején a Dzsámi mögötti utcában, talán Papnövelde utcában, egy iskola előtt belémkötöttek a cigányok és pénzt akartak. Hozzátenném, nem vagyok valami kötöszködős alak, ösztönösen elkezdtem gyorsabban menni, majd a következő sarkon elrohantam. Nekik egy szót sem szóltam vissza. Annyira nem győzött meg az egész, pedig nagyon szép város.
2017. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Túl sok a cigány. Pedig talán a legszebb város.
2021. dec. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!