Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kinek milyen benyomása van a...

Kinek milyen benyomása van a Semmelweis Egyetem érettségi felkészítőjével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Megéri eljárni?

2015. okt. 4. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én voltam két éve kémián, sajnos nem a legjobb oktatóhoz kerültem, így annyira nem sokat segített, de több ismerősöm is járt és neki nagyon jó tanára volt, sokat fejlődött. Idén újra járok, de egy másik tanárt kértem, remélem most sikeresebb lesz. :)
2015. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most már együtt van a biosz és a kémia ugye?
2015. okt. 4. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, én csak kémiára megyek.
2015. okt. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég drága és azoknak, akiknek nincs megfelelő alapjuk, nem válik be. Érdemes inkább magántanárt keresni, mert:

- olcsóbb

- úgy veszitek az anyagot, ahogy neked kell a megértéséhez, nem pedig csoportban, mint a SOTE felkészítőnél.

2015. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!