Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért az az első benyomása...

Miért az az első benyomása rólam az embereknek, hogy flegma vagyok?

Figyelt kérdés
Sokszor mondták már és én ezt észre se veszem magamon...ugyan szeretnék lazább lenni mivel elég stresszes vagyok és ez zavar a legjobban.De a kettőnek nem sok köze van egymáshoz, attól még lehetne jó kisugárzásom.

2016. szept. 24. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:

szia...én is hasonló cipőben jártam....szóval akinek az esik le, hogy flegma vagy annak mond el, hogy csak laza a stílusod...de ha sokan állítják ezt, akkor lehet van benne valami csak te nem veszed észre mivel nem is figyelsz rá.

szóval derítsd ki melyik....

Mellesleg én mindig kedves és közvetlen voltam/vagyok és mégis NÉHA megjegyezték, hogy kicsit bunkó és flegma vagyok...egyszóval figyelj jobban oda arra amit mondasz és hogy hogyan mondod...mivel az hogy stresszelsz befolyásolja a hanglejtésed stb...csak neked nem tűnik fel

2016. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Néha vedd magnóra a saját hangodat, és hallgasd vissza. Beszélj tükör előtt, és figyeld a testbeszédedet. Néha csak egy rossz gesztus okozza az ilyen félreértéseket.
2016. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!