Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik könyvet vásároljam meg...

Melyik könyvet vásároljam meg előbb?

Figyelt kérdés

Mindegyik könyvet kiszeretném olvasni előbb vagy utóbb de egyenlőre csak egyett szeretnék megvenni. Szerintetek melyiket vegyem meg előbb? Mindegyiknek nagyon tetszik a leírása.

Leiner Laura- Bábel

Leiner Laura- Akkor szakítsunk

Julia Lewis Thomson- Többek által

Miranda Keneally- Becsavart szerelem



#könyv #Leiner Laura #Miranda Keneally #Julie Lewis Thomson
2016. nov. 27. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Én ebook-ot szoktam olvasni, de ha meg szeretnéd venni, a Bábelt ajánlom. Ez az egyok kedvenc könyvem. De azért más véleményét is olvasd el, nem biztos, hogy azonos az ízlésünk.
2016. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak jelzem, hogy az e-könyv nem egyenlő az ingyenes könyvvel. Vannak joglejárt könyvek, de a felsoroltak nem azok és ha van belőlük hivatalos e-könyv, az bizony pénzbe kerül. oké, hogy van, aki lekalózkodja meg vacak pdf-et csinál belőle, de jó volna megérteni, hogy az e-könyv olvasás normális esetben nem erről szól.
2016. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A jelzősnek üzenem, hogy nem értem, ennek mi köze ven a kérdeshez, de azért nagyra értékelem a válaszát. Majd legközelebb szólok, ha esetleg érdekel.
2016. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!