Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudok úgy BKV-n MP3-...

Hogyan tudok úgy BKV-n MP3- lejátszót hallgatni, hogy másokat ne zavarjak, hogyan tudom ha túl hangos, ha én nem hallom amit ők hallanak? (a külső hangerőt)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiveszed a füledből, ha úgy is hallod, akkor hangos.
2010. ápr. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Ennek a kérdésnek mégis mi értelme van?
2010. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
tövig bedugható fülhallgatót vegyél, abból nem hallatszik semmi kifelé, és szerintem az a legkényelmesebb is.
2010. ápr. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aki nem érti annak elmagyarázom: nagyon felhangosítom a zenét és azt mások is hallják, pl.: a mellettem ülő: nekik túl hangos. De ezt én nem veszem észre mert nekem jó, csak a környezetemben lévő utasokat zavarhatja.
2010. ápr. 30. 23:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valakit nagyon zavar, szerintem szól.Legalábbis én szoktam.Na nem a metrón, villamoson stb..mert ott csak pármegálló.De vonaton igen.Általában aludni szoktam, és ha olyan ül mellém, aki zenét hallgat, szólok, vegye halkabbra.

Persze van aki morog érte, meg semmi reakció..

Ezzel kapcsolatban tetetm már fel itt kérdést.

2010. máj. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tövig bedughatót ne vegyél, hacsak nem akarod hogy elromoljon a hallásod hetek alatt.

Amúgy meg ez baromság, nehogy már zavarjon bárkit is ha fülhallgatóval zenét hallgatsz. Elég zajos az összes jármű, nem hiszem hogy olyan hangosan hallgatod hogy zavarhatná. Én pl nem is szoktam ilyeneken zenét hallgatni mert rohadt zajosak és vagy nem hallom a zenét vagy ha feltekerem akkor fáj a fülemnek.

2010. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!