Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Antikváriumban milyen árak,...

Antikváriumban milyen árak, és könyvek vannak?

Figyelt kérdés
Csak régebbi könyvek? A nyugati aluljáróban láttam a minap, csak nagyon siettem, így nem volt időm megállni nézelődni. Szeretek olvasni, csak sajnos nem igazán engedhetem meg magamnak, hogy 3-4 ezerért vegyek újonnan egy darab könyvet (ami 1 hétig tart ki csak :D )
2016. dec. 10. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi neked a régebbi. De nem csak 70-es évekből vannak ott könyvek, akár pár hónapos kiadványok is kaphatóak, ha valaki beviszi őket eladni.
2016. dec. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze a nagyon keresett könyveket ők sem adják túl olcsón. Javaslom egyébként, hogy ne olyan könyveket vegyél, amik csak "egy hét és kész". Olyan könyveket kell venni, amiket később is újraolvas az ember.
2016. dec. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
A Teszkóban milyen árak, termékek vannak?
2016. dec. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A csirkemell kilója most 1300
2016. dec. 10. 10:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne antikváriumba vásárolj, mert elég drágák. Nyilván a "kutyának sem kell" kategória olcsó, de a keresett műveket drágán adják.

menj ki hétvégén valamelyik bolhapiacra, pld. a lőrinci piacra. Ott 1 -200 Ft-ért vehetsz szinte bármilyen könyvet.


( Pld. én évekig kerestem Kiss József László: Parancsolsz egy kézigránátot? című könyvét. Négy online is elérhető antiváriumban voltam előjegyzési listán, és rendszeresen jártam kb. fél tucat másik üzletet. A legolcsóbb ajánlat 3800 ft. volt. Szeptemberben a piacon megvettem 400 Ft-ért.)

2016. dec. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit keresel pontosan?
2017. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Julie Anne Peters - Amikor ​ezt olvasod, én már nem leszek
2017. febr. 2. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!