Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak nekem nincs karácsonyi...

Csak nekem nincs karácsonyi hangulatom? Vagy más is van így vele?

Figyelt kérdés
4 éve halt meg a papám karácsony előtt 2 nappal. Azóta nálink már nem olyan.... Rengeteg időt töltöttünk együtt.. De valahogy még azt mondom tavaly is már be voltam sózva dec elején. Most meg fel se fogom hogy jaj egy hét és karácsony.. rohadtul nincs hozzá kedvem. Így is elég szarul vagyok 3 hét betegség után nem rég engedtek haza.. kb ez lesz a program: párom nálunk lesz aztan én náluk rokonok... aztan szilveszter.. valamiért azt várom a legjobban. Legalább részeg az ember. 19/l
2016. dec. 17. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Tegnap 140, ma 158 darab mézeskalácsot sütöttem a párommal,szerinted? :D

Nálunk szerencsére a karácsony jó hangulatban telik,a szilveszter már kevésbé,mert az én nagyim meg január elsején halt meg.

Viszont idén Németországban töltöm az ünnepeket a szüleimmel,és a párommal,úgyhogy nagyon várom.

19/L

2016. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De jó neked. Jó utat és kellemes ünnepeket!:D
2016. dec. 17. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Felnőtt leszel. Felnőttekre nem annyira jellemző, az ajándékvárás okozza főleg.

A karácsony főleg a gyerekekhez kapcsolódó ünnep, ezen kívül legfeljebb a vallásosabb családoknál van karácsonyi hangulat. Plusz a tévék ostoba karácsonyi filmjei is fokozzák.

A te gyerekkorod elmúlóban. Majd ha lesz saját gyereked, akkor részben visszatér, "elkapod" a gyerektől.

2016. dec. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem már évek óta nincs hangulatom a karácsonyhoz, ajándékok után való rohangáláshoz, kötelező rokonlátogatáshoz és jópofizáshoz.
2016. dec. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!