Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Semmi karácsonyi hangulatom...

Semmi karácsonyi hangulatom nem volt, eltelt, kész, ennyi. Ez vajon a hó hiánya lehet, vagy ahogy öregszünk, egyre közömbösebbek vagyunk?

Figyelt kérdés

Gyerekként még egy csodaként éltük meg a karácsonyt.

Persze most is készültem, mindenki kapott ajándékot, menü megtervezve, bevásároltam, főztem.

31 vagyok.

Van feldíszített fa, fények, Reszkessetek, betörők, rénszarvasos pulcsi, forralt bor, de azon túl, hogy végre aludhattunk 10-ig, ezek a napok is ugyanolyanok voltak, mint máskor.

Vajon máshogy érezném, ha lenne szép fehér táj, hóesés, szánkózás?

Vagy ez ennyi, elmúlt a varázsa?

Meglepi ajándékok nálunk nincsenek, eleve megvesszük mindig, amire szükségünk van, azt meg nem szeretem, ha hülyeségekre költjük a pénzt.


2015. dec. 30. 22:29
 1/5 anonim válasza:

lehet, hogy hozzátenne a hó, igen, de ezt nem tudhatjuk. nekünk is valahogy így telt, családlátogatás, kettesben szenteste, kis ünneplés. mi kimentünk a bazilikához forralt bort inni meg gesztenyét enni.


valahogy nekem idén nem jött át a feeling, pedig boldog az életünk, nem vagyunk megkeseredve.


talán, majd ha gyerekeink lesznek, megint csodás lesz a karácsony.:)


28N

2015. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szinte ugyanígy történt velünk is ahogy az első válaszadó írta. Meg mi is várunk a gyerkőcökre, hátha velük visszatér a karácsonyi hangulat. :)


Amúgy szerintem a hó sokat számít.


26/f

2015. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


a megoldás: hó + gyerek! :D

2015. dec. 31. 14:05
 4/5 anonim válasza:
Ha tudtam volna, mi var ram, inkabb csak a havat valasztottam volna:))))
2015. dec. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:D


annyira szörnyű?

2016. jan. 5. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!