Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek egy színházban a...

Szerintetek egy színházban a Pinnokió c. előadás csak gyerekeknek való vagy mehetünk felnőttként is?!

Figyelt kérdés

Anyát szeretném elvinni színházba,de már csak a Pinnokióra találtam jegyet ami jó helyre is szól. Szerintetek ez csak gyerekeknek való vagy két felnőtt is tudná élvezni?


10 illetve 14 órai kezdésekkel lehet megtekinteni,ezért gondoltam,hogy csak gyerekekkel lesz teli.


2016. dec. 20. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam felnőttként színházban gyermek előadáson a barátnőmmel. Élmény volt. Abban különbözik a felnőtteknek szóló előadástól, hogy amikor lekapcsolják a villanyt, a gyerekek őrülten elkezdenek sikítani :).
2016. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 és kifújjozzák a boszorkány a taps helyett :D

Ha nagyon szereti a színházat édesanyád, akkor jó lehet.

2016. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"de már csak a Pinnokióra találtam jegyet ami jó helyre is szól"

Tehát az előadás gyakorlatilag mindegy, csak jó helyre szóljon a jegy? Akkor menjél a Pinokkióra...

2016. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem kell flegmának lenni. Néztem már olyan előadást ami amúgy jó lett volna,de a kilátás miatt élvezhetetlen volt,tehát ajándékba se fogok oldalra a harmadik emeletre leghátulra jegyet venni.


Mivel a Pinnokiót nem néztem még csak mesében így nem tudhatom milyen egy színházban,mennyire csak gyerekeknek szól.

A Mary Poppins is például olyan amit gyerekek és felnőttek is élvezhetnek.

A másik meg,hogy musicalre is vannak még szabad helyek,de azokat meg annyira nem szeretjük.


Amúgy köszönöm a válaszokat,találtam pár oldalt ahol vannak eladó jegyek,most azokat nézegetem.

2016. dec. 20. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!