Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akik fiatalok vagy gyerekek...

Akik fiatalok vagy gyerekek voltak a 90-es években, valamint 2000 környékén, ti is szoktatok nosztalgiával gondolni, erre az időszakra?

Figyelt kérdés
Ma bele hallgattam egy vaporwave számba,és kicsit olyan emlék betörések voltak,és ma már olyan fura vissza gondolni arra az időszakra,ritka volt akinek volt számítógépe,a tv-k képe meg nagyon nem volt olyan szép,mint a mai tv-ké,és nem tudom olyan fura érzés kapott el, lassan 22 leszek,és úgy érzem magam mint aki felet eljárt a világ.
2016. dec. 23. 15:12
 1/3 anonim válasza:
Hát ez teljesen normális szerintem aki nem valami érzéketlen állat az biztos igy gondol vissza távolabbi időszakokba. Én 85 ben születtem. Szerintem a 90 es évekig volt jo akik akkoriban születtek . Nekünk még volt gyerekorunk. Nem ez a facebook,megasztár , való világ , meg baromságok. Telefon se volt, semmi se de mégis mi voltunk a legboldogabbak mikor váratlanul átkopogott haver hogy menjünk már az erdőbe a porba csuszkálni. Huh az első vonalas telefonunk vagy az első szines tvnk, commodor 64 stb... hát igen... szóval ha elérsz egy bizonyos életkort onnantól egyre többet jut majd eszedbe az ilyen.És a mai világot nem a facebook vagy a mobiltelefon teszi tönkre hanem az hogy ezeket a dolgokat nem tudjuk megfelően használni.Tulzásokba esünk. Régen jobb volt!
2016. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is hasonlóan gondolom,mi is az utcán játszottunk,persze csodájára jártunk a számítógépnek,meg minden olyan békésebbnek tűnt.
2016. dec. 23. 15:41
 3/3 anonim válasza:

Igen! :)

Örülök is neki, hogy ekkor születtem mert nagyon közel állnak a szívemhez a kütyük és végig láttam a fejlődésüket.

Ettől függetlenül én nem tudom, hogy nekem vagy egy mostani gyereknek van e / lesz e jobb gyerekkora.

2017. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!