Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt mindenk...

Miért van az, hogy itt mindenki okos, és mindenki jobban tud a másiknál mindent?

Figyelt kérdés
Nézegetem a kommenteket, de a legtöbb kérdés nem releváns a számomra, olyan háborúkat vívnak az okosabbnál okosabb (nem) emberek, hogy öröm nézni. Ez valami élvezet? Ráadásul rengeteg hozzászólás totális marhaságot ír, amire egy egyszerű google kereséssel rá lehetne jönni, hogy nem úgy van ahogy, de a kedves válaszoló még 10 kommenten keresztül bizonygatja, hogy igaza van.
2016. dec. 30. 15:51
 1/7 anonim válasza:

"A bölcsek nyelve beszél jó tudományt: a tudatlanoknak száján pedig bolondság buzog ki." - [link]


Ez már 2000 éve is így volt, nem újkori vagy helyhez (oldalhoz) kötött ez a jelenség. Ráadásul akkor még google se volt.

2016. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A legtöbb baromságot pen dragonka meg hazugmondó írja, a többiek többnyire értelmesek.
2016. dec. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ebben a kérdésben hol a programozás?
2016. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van, sőt a kérdések 75%-a egy kis google kereséssel megválaszolható és már nincs is az a sok kétes válasz...
2016. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán azért mert a gyakorikérdéseken nagyrészt nem hozzáértő programozók adnak válaszokat!? A kérdések nagyrészét egy programozási könyv elolvasása után senki sem tenné fel, akinek pedig azután kérdése támad szakfórumon fogja feltenni, ahol hozzáértők adnak választ.
2016. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%

Az első hozzászóló (Ipor Sircer) tökéletesen leírta a választ a kérdésre. Ez nem oldalfüggő, hogy az egyik ember okosabbnak képzeli magát a másiknál, ez alapvető emberi tulajdonság...


Én kivétel vagyok, mert nem képzelem magam okosabbnak senkitől, de például nézd meg a második hozzászólót (#2, 61%-ékos), aki tökéletes példa arra, hogy ő mindenkinél mindent jobban tud, valójában csak egy irigy se*g.gfej, ráadásul névtelen f@s.z! :-) + eleve hülyének született! :-)


De akár nézd meg a Facebook-ot, ott meg azt az emberi tulajdonságot láthatod kivetülni, hogy a legtöbb ember dicsekszik, hogy mit ért el az életben, meg most éppen melyik ribit kú*r.ogatja, és hol hányta ki a vacsoráját, mert olyan jó buli volt... Igazából ez senkit sem érdekel... és valójában ezek tartalmatl emberek, de ilyenek az emberek többsége! :-) ...és amit sokan csinálnak, az a normális... Márakinek ugye...


Én azt sem mondanám, hogy itt senki sem ért a programozáshoz... ...én úgy fogalmaznék, hogy a magyar emberek ilyenek, sohasem ismerik el a másik ember előnyeit, sőt próbálják lealázi ahogy csak bírják... :-)

2016. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak kérdések, amire nem létezik mindenkire érvényes, általános jó válasz. Össze lehet veszni például a kezdőnyelven, mert mindenki a kedvencét ajánlja.
2016. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!