Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha elmennék Horvátországba...

Ha elmennék Horvátországba Marko Perkovic Thomspon koncertre, akkor ott megvernének?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem Marko Perkovic zenéjét, de nem tudok horvátul. Szeretnék elmenni majd az egyik koncertjére, de amúgy egyedül mennék. Horvátoknak van így bajuk a magyarokkal?

2017. jan. 5. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a badarságot honnan vetted?
2017. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzel ijesztgetett a családom, mikor mondtam, h ilyen tervem van.
2017. jan. 5. 12:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Mégis ki verne meg és miért????

Rendszeresen járok Horvátországba munka miatt és semmi bajuk a magyarokkal.

2017. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, még fiatal vagy és nem akarják, hogy egyedül utazz egy idegen országban.
2017. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A horvátok jó arcok, semmi bajod nem lesz.
2017. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kini :)) ***** válasza:
A kérdező szerintem arra céloz, hogy a Thompson egy eléggé nacionalista együttes, tehát ebből kiindulva a koncerten sem árt az elővigyázatosság. Amúgy nem tudok róla, hogy alapjában véve a horvátoknak különösebb bajuk lenne a magyarokkal, de azért nem is rajonganak értünk.
2017. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!