Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Szeretitek ha a...

Lányok/Nők! Szeretitek ha a pasik megnéznek az utcán? Vagy akár volt pasik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

engem inkább idegesít.

bár néha visszajelzésnek persze jó. ha nem vagyok biztos magamban, hogy jól áll valami pl.:)

2010. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretem ha rámmosolyognak, kedvesen. Azt nem mikor forgolódnak meg szemöldökhuzogatnak. gusztustalan szerintem.
2010. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen, kedvelem, és feldobja a napomat, ha megnéz egy pasas az utcán. Sőtt, ha rossz kedvem van, a tűzoltóság felé megyek dolgozni, mert tuti, hogy minimum két elismerő bókot kapok..
2010. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Nálam ez változó.

Azt nem szeretem mikor majdnem kiesnek az autójukból a pasik, de azért néha jó egy-két visszajelzés. Olyankor megnyugodok, hogy rendben van minden. :D

De pl ma is a barátnőimmel mentem, és rajtuk miniszoknya volt, és elég rosszul éreztem magam, mert mindenki őket bámulta. Mondjuk lehet, hogy engem is megnéztek, de azt nem szoktam észrevenni, mert általában lesütött szemmel járkálok (nincs önbizalmam)

2010. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nos, őszintén szólva nekem néha jó, néha nem. Abból a szempontból, hogy spontán helyes fiú nem néz utánam soha, viszont a 70 felüli bácsik, meg a diszkópatkány drogos idióták igen. Néha van úgy (ez a jó), hogy amikor szembetalálkozom azzal a fiúval, aki nekem tetszik, szinte mindig utánam fordul.
2010. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
attól függ
2010. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán bár hogyha az néz meg aki nekem épp bejön akkor igen is jól esik :)
2010. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És ha a volt pasitok néz meg?Vagy az aki nagyon hajtott rátok régen?Vagy akivel kölcsönös a szimpátia?
2010. máj. 4. 20:52
 9/15 anonim ***** válasza:

Azt gyűlölöm, ha zsepit kell nekik adni, mert elcsöppen a nyáluk. Azt is ha fütyülnek.

Azt viszont szeretem ha rámmosolyognak, vagy látom rajtuk, hogy tetszik a látvány. Egy nő általában örül a bókoknak, csak nem mindegy, hogy hogyan kapja.

Mindemellett gyűlölöm az átlátszó dumákat: "Nincs véletlenül egy gyújtód?" mellette természetesen a haverja már a harmadik szál cigiét gyújtja meg.

Szóval a módjától függ.

2010. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én néha kétséggel állok a dologhoz. Nem vagyok benne biztos, hogy azért néz és mosolyog, mert tetszem neki, vagy azért, mert rondának talál, rosszul áll a hajam/ruhám, elkenődött a sminkem, vicces vagyok a ruhában....
2010. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!