Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit dolgoztok? Szeretitek a...

Mit dolgoztok? Szeretitek a munkátokat? Miért ezt választottátok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Szeretném, ha volna.

Én soha életemben nem nyafogtam, ha reggel munkába kellett indulnom... Kár hogy most nem élhetek az élet ezen ajándékával, a napi 8 óra melóval.


Ha tud valaki számomra bármit, akkor szóljon! A világ legszorgalmasabb munkaerője vagyok!

2011. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első!

Jönnék én is a csapatba melózni, én is szorgalmas vagyok.

Egy éve nem találok semmit, egyébként gépésztechnikus a szakmám és van egy középfokú angolom, ECDL számítógépes papír, mégsem kellek senkinek.

2011. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én adminisztrátor vagyok. Itthon dolgozom, a főnököm a legjobb barátom. Nem sokat keresek, de inkább ez, mint megpusztulni 12 órában akármelyik lehúzós vállalkozónak, aki csak kihasznál, ugat a munkámra, és közben mindig csökken a fizum. Tapasztalatból írom, volt ilyen már nem is egyszer!
2011. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
könyvelő vagyok, szeretem is, meg nem is. persze, hogy szereti az ember, hiszen örülni kell, ha van, ahogy az a fenti válaszokból is kiderül, de ha lehetőségem lenne, inkább kétkezi munkát végeznék (pl. fodrász, vagy pl. asszisztens egy doki mellett... mindegy, csak emvberek közt legyek és ne papírok közt). azért választottam ezt, mert tolószékhez vagyok kötve és olyan meló kell, amit itthon el tudok végezni.
2011. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy külföldi cég leányvállalatánál vagyok nem tudom micsoda. Azért nem tudom, mert nálunk az a szokás, hogy 1 ember kb 20-féle dologgal foglalkozik. Így elég nehéz lenne megmondanom, mi a foglakozásom. A lényeg, hogy mondhatni jól keresek. A munkámat és a munkahelyemet nagyon szeretem, főleg azért is mert rettentően változatos, viszont ami néha be tudja tenni az agyf*szt, az a vezetőség számomra sokszor érthetetlen következtetései és elvei. De elfogadom, hiszen egyrészt örülök, hogy dolgozhatok, másrészt valamit csak tudnak, hiszen 45 éves az anyacég és még nem ment csődbe, sőt.

Miért ezt választottam? Sajnos családi okokból el kellett mennem dolgozni, így az első adandó jónak tűnő álláshirdetésre jelentkeztem (ez volt az) a főiskolát pedig félbe hagytam. Azóta se fejeztem be, nincs diplomám csak 2.5 befejezett félévem. Viszont van egy jó állásom, ami stabilnak és hosszútávúnak tűnik. Azt hiszem ez mindenképpen jó manapság.

2011. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!