Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Már két hónapja egyedül...

Már két hónapja egyedül vagyok itthon kezdek becsavarodni, diákmunka nincsen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok az egyetemig nekem még van egy hónap. Az elmúlt hetekben mindenféle vizsgálatra mentem diákmunka miatt ma pedig kiderült, hogy egy hely sincs és majd értesitenek..arra várhatok. Minden nap egyedül vagyok itthon, barátaim elfoglaltak, barátom dolgozik(esténként átjön aludni..napom fénypontja...) már unok olvasni, játszani a neten, filmezni, rajzolni, takaritani meg ilyeneket. Már volt hogy alkoholhoz nyúltam annyira unatkoztam.. Diákmunkára 3 helyre jelentkeztem sehonnan sem értesitenek..mit csináljak?:(
2017. jan. 12. 14:19
 1/3 anonim válasza:

Szerintem a lehetőségek kimeríthetetlenek, de például előre is tanulhatsz. Persze az unalmas, de úgy érezhetnéd mintha tennél valamit (és valójában hasznos lenne).


Barátokkal találkozni, beszélgetni - a barátoddal is beszélhetnél erről.


A szüleid nem vették még észre, hogy "kezdesz becsavarodni"? Biztos tudnának segíteni ők is.

2017. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Régen én is sokat unatkoztam. Most mit meg nem adnék azokért az időkért, idősebb fejjel így utólag hasznosabban tölteném, pl. sportolnék. Menj edzeni, tornázz! Egészséges, és még az alakodat is formálod vele, plusz az idő is jól eltelik. Vagy tanulj idegen nyelveket, azokra nagy az igény. Próbálj sütni, főzni valamit.
2017. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én elkérném előre az anyagot és elkezdeném kidolgozni. Facebookon minden szaknak megvan a csoportra, én random embereknek szoktam írkálni, mindig van 1-2 aki visszaír és segít.
2017. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!