Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül a Balatonon! Nem jött...

Egyedül a Balatonon! Nem jött össze a diákmunka, mivel kössem le magam? 18/L

Figyelt kérdés

Egész nap nézem a vizet, olvasok, takarítok de ennyi. Szerettem volna dolgozni, barátokat szerezni, de nem jött össze mert már nincs hely. Napi 14 órát pedig nem fogok dolgozni úgy, hogy csak 60 ezret kapok:(


Szerintetek hol/hogyan tudnék ismerkedni korombeliekkel? Nekem az mindig olyan furcsa, hogy csak odamész valakihez és leszólítod...


2010. jún. 28. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Hát, én annak is örülnék, ha napi 14 óráért kapnék 60 ezret... Nagyon kéne a pénz, és sehol nincs munka a környéken.

Szerintem fürödj, és ha látsz valami szimpatikus társaságot, szólítsd le őket!

2010. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Pontosan merre vagy?


Esetleg máshol is kereshetnél munkát a környékeden.

2010. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én is örülnék annak a pénznek, de sajnos olyan a főnök és a társaság, hogy nem éri meg. Más helyen pedig már sajnos nincs meló...


Szimpatikus társaság. Hogy szólítsam le őket? Mit mondjak nekik? Én is megijednék ha valaki csak úgy oda jönne hozzám, pedig nyitott vagyok.

2010. jún. 28. 14:49
 4/14 anonim ***** válasza:
Most lesz balaton sound nem ? menj ki sétálj egyet arra fele aztán vegyél rá jegyet , kint meg találkozunk ;) 18/F
2010. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elmondani, hogy pontosan merre vagyok, de alaposan körbe néztem..:(
2010. jún. 28. 14:50
 6/14 anonim ***** válasza:

Úúúúú, de jó neked! :D


Nem keresnek még egy embert??? Annyi hirdetést adtam fel, senki nem keresett! :(


20 éves lány vagyok, én ellennék veled! :D

2010. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Átadhatnád nekem a melót.Én nem a pénzért mennék,hanem mert unatkozom.
2010. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is menni akarok Balcsira, halálra unom magamat! :/


Nem szervezünk valami Balcsis kirándulást? :D

2010. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem keresnek még egy embert. Nagyon telített az egész és kevés a vendég :S
2010. jún. 28. 14:58
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Hát, kezdd mondjuk úgy, hogy véletlenül lefröcskölsz valakit a vízben :D Ilyen helyzetekből nagy barátságok tudnak ám születni :) Vagy ha labdáznak, és félre megy a labda, dobd vissza nekik, és kérdezd meg, beszállhatsz-e a játékba :)
2010. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!