Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon elszállt...

Mit tegyek? Nagyon elszállt magától és már elegem van.

Figyelt kérdés
Rokonommnak van 10000+ lájkja ask.fm-en és állandóan mondja hogy kezeljem celebként, meg hogy őt többen követik, és hogy nekem sosem lesz annyi lájkom és nemrég írt egy ilyen kérdést, persze név nélkül: "úristen mit képzelsz már magadról aszt hiszed menő vagy hát rohatul nem vagy az. szánalom az amit csinálsz. még egy képed sincs fent." Mielőtt valamelyik megszólalna hogy ha név nélkül jött lehet más volt, láttam mikor megnézte nálunk a válaszokat az askján.
2014. júl. 28. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez komolyan kérdésre érdemes téma? Vagy csak pukkasztasz?
2014. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szard le. Az ilyen kis ask betyárok egyáltalán nem celebek. Ugyanúgy 2 lábon járnak szarni mint az átlag.
2014. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ortin válasza:
53%
Vágd le a fejét aztán égesd el. O_O
2014. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy van google, de valahogy sosem vettem ra magam, hogy erre idot szanjak, igy egy ilyen kerdesnel esetleg megkerdezem: mi az az ask.fm? Valami arckonyv utanzat?
2014. júl. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Már bocsánat, de a rokonod egy kis páwa b*zi? Kócold össze a haját, komolyan, az ilyeneket ez jobban feldühíti, mintha megütnéd.:D
2014. júl. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
+10 000 lájk? Az még csak nem is sok. Meg ha olyanokból áll az askja, hogy "lájkolóknak +3 lájk szivecskehh" akkor nem csoda, hogy összegyűlt az idiótának :'D (már bocsánat) Kitartás. 16/L
2014. júl. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És csodálkozunk hogy annyi h*lye gyerek van manapság egy ask.fm a legnagyobb bajuk. A drága haverod meg akkor lesz celeb ha bekerül a tévébe és nem akkor ha pár 9 éves likeolja a kérdéseit.
2014. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én azt sem tudom mit beszélsz, nyugodj meg

mi az a követés?

2014. júl. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 omba ***** válasza:

Látod a válaszokból, hogy az ask izén levő lájk azért nem egy akkora durranás.


Celeb? azok az üresfejű hülye gyerekek, aki a tv-*ben jópoziznak.... micsoda életcélok.


Nekem a sakk.hu-n van 200 pontom.... sttól ki esik hanyat? :D


A meglepő az, hogy jelentkezett egy arc, hogy segít feltolni 1000 fölé, - olyan tán 1-2 van összesen....

na és akkor én több, jobb, szebb lennék?


Ha netben gondolkodtak: 10 000 az qrvára kis szám.

2014. júl. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
47%

"Mielőtt valamelyik barom megszólalna hogy ha név nélkül jött lehet más volt, láttam mikor megnézte nálunk a válaszokat az askján."


Kedves vagy!

2014. júl. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!