Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy McDonaldsban nem azt...

Ha egy McDonaldsban nem azt adják amit kérek, akkor csak én, a vásárló lehetek a hibás?

Figyelt kérdés

Kértem hamburgert és krumplit. Hamburgert meg is kaptam, viszont krumpli helyett beleraktak nekem a zacskóba valamit franc tudja mit, amit utólag vettem észre. Csak én lehetek emiatt a hibás mert esetleg félreértették mit kérek (mondjuk azon hogy közepes adag krumplit kérek nem tudom mit lehet félreérteni), vagy előfordulhat hogy ők hibáztak?

Nem mentem vissza reklamálni de kíváncsi vagyok


2017. jan. 15. 17:16
 1/6 A kérdező kommentje:
A blokk alapján amit adtak (azt is csak utólag néztem meg), krumpli helyett valami almáspitét kaptam. Ez hogy lehet? Ennyire félreérteni se lehet hogy mit kérek
2017. jan. 15. 17:22
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Félreértették. Előfordul.

De vissza is szokták mondani, hogy mit kérsz. Szóval akkor te is észrevehetted volna, hogy valami nem stimmel.

De nyugodtan szóljál, hogy nem azt kaptad, amit kértél.

2017. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És amúgy meg sem etted az almáspitét? Mert azt írtad, csak a blokk miatt tudod, hogy mi volt az.
2017. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nevét nem tudtam csak hogy valami almás dolog, a pontos nevét a blokkból tudom. De nem értem hogy érthették azt hogy almáspitét kérek, amikor igazából kétszer is elmondtam hogy közepes adag krumplit. Nem lehet hogy szándékosan szívattak meg?
2017. jan. 15. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Mit nem értesz ezen? Neked soha nem volt még olyan, gogy figyelmetlenségből valami mást csináltál, mint amit akartál? MIndenáron arra akarsz kilyukadni, hogy az eladó úgy hallotta a sültkrumplit, hogy almáspite. Vagy hogy ki akart cseszni veled- holott te csesztél ki saját magaddal, mivel nem szóltál... Egyszerűen hallotta, hogy mit kérsz, de el volt gondolkozvam vagy más miatt figyelmetlen volt és nem azt tette a zacskóba, amit kellett. Ha szóltál volna, kicseréli és most nem kellene ezen gyötrődni teljesen fölöslegesen és összeesküvéseket állítani.
2017. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szia meliben dolgozok, sajnos velem is sokszor előfordult hogy nem azt értettem amit a vendég mondott,te nem minden esetben veszed észre de nagyon hangos a szomszéd kasszás,a konyha és a műszakvezető ordibálása ez miatt nagyon könnyen félre lehet hallani. Ha kezdő a kasszás gyakran előfordul hogy nem meri visszamondani/visszakerdezni hogy mit kertel. De elviteles vasarlas eseten neked ott le kell ellenorzni es akkor mondhatod hogy nem ezt kerted...
2017. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!